Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A doki a következőt mondta....

A doki a következőt mondta. Akkor nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
Elmentem az éves ellenőrzésre, e hónapban próbálkoztunk a párommal. Tudtammal a belső ultrahanggal 7-8 hetes (?) terhességnél látszódik a magzat. Viszont a doki azt mondta, hogy "Ma próbálkozhatnak a babával mert peteérése van, látom a petefészek alapján". Annyira zavarban voltam, hogy nem kérdeztem rá, hogy ez azt jelenti, hogy nem vagyok terhes? Hazamentem és a neten ezt olvastam, hogy akinek peteérése van, az nem terhes, vagy csak nagy ritkán fordul elő ilyen jelenség... Tesztet még nrm csináltam mert nem hiszem, hogy pontos lenne még. Tudtok nekem tanácsot adni?
2019. márc. 31. 11:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes. A petesejt 24 óráig megtermékenyíthető ovuláció után. Kapd el a párod mielőbb és csapjatok a lecsóba. 2 hét múlva tesztelj.
2019. márc. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Így lesz :D Köszönöm a valaszt
2019. márc. 31. 11:51
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem vagy terhes. Ez azt jelenti, ha babát akartuk, akkor most van a legnagyobb esély rá, hogy terhes legyél.
2019. márc. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igen, értettem amit a doki mondott, hogy mi az a peteérés :) Azzal nem voltam tisztában, hogy akkor az első próbálkozásunk sikertelen volt, ha történt peteérés?
2019. márc. 31. 17:02
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
Nyilván sikertelen, hisz ha sikerült volna teherbe esned, akkor már terhességet látott volna az ultrahangon.
2019. márc. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
5. Tudtommal ultrahangon csak a 6-8 hetes terhességnel látszódik a magzat. Az 1 hetesnél nem hiszem
2019. márc. 31. 17:34
 7/17 anonim ***** válasza:
58%
De ovulációd van, ha történik ovuláció utána értelemszerűen menstruáció is. Ha menstruálsz = nem vagy terhes. Próbálkozzatok és remélhetőleg jövő hónapban már nem ovulálsz és elmarad a mensi = terhesség.
2019. ápr. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A ciklusod melyik szakaszában voltál orvosnál?
2019. ápr. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
7. Hát menstruáció azóta sincs valamiért 🤷🏻‍♀️ Múlthét pénteken volt 1 hete, hogy voltam a dokinál és hogy ovulációm volt. Gondoltuk hogy akkor megvárjuk a nehéz napokat, es utána újra próba. De azóta még nem jelentkezett a piros napok..
2019. ápr. 1. 17:53
 10/17 anonim ***** válasza:

Mi ez a hülyeség ha van ovuláció akkor menzesz is és ha nem ovulál akkor terhes???

Ahhoz hogy legyen megtermékenyíthető petesejt, kell az ovuláció, mivel ez a petesejt kilökődését jelenti. Ha nincs ovuláció nincs petesejt!!! Nincs normál menzi se, nincs baba!

2019. ápr. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!