Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu teszt, hogy kezdjek neki?

Ovu teszt, hogy kezdjek neki?

Figyelt kérdés
Most lehet le fogtok hurrogni, de nem baj. Fogamzásgátlót szedek, így rendszeres a mensim. Fog.gátló nélkül nem annyira. Szeretnénk 3.babát, 2 lány mellé hátha össze jönne egy fiú, ehhez szeretném azt kipróbálni hogy az ovu napján legyünk együtt, vagy a környékén. Hány darabot vegyek? Mikor csináljam a teszteket? És nem, nem úgy kell gondolni, hogy csak fiút akarunk és semmiképp se lányt, ha lány lesz is imádni fogjuk, csak szeretném megadni az esélyt annak hogy hátha kisfiú lesz, és igen tudom hogy ez sem 100%, de azért egy próbát megér. :)
2019. márc. 31. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Barátnőm pozi ovuteszt napján volt a férjèvel. Iker lányokkal kismama.
2019. márc. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Először is hagyd abba a fogamzásgátlót. Ha nem annyira rendszeres a menstruációd szerintem az olcsóbb tesztekkel kellene kezdeni, abból be lehet tárazni. Rendszeres ciklus esetén amúgy azt mondják elég 5 db ovu teszt, hát nekem rendszertelen menstruációval kb 10 megy el egy hónapban. És a sima Vaterás szépen jelzi mikor van ovuláció


Ami fontos, hogy akkor pozitív ha két egyforma erős a csík, vagy a tesztcsik erősebb a kontrollcsíknál. Délutáni vizeletből kell végezni, előtte 2 órával se pisilni se inni nem szabad es mindig ugyanabban az időben kell csinálni a teszteket.

Ha pozitív az ovulációs teszt, az azt követő napon van a tüszőrepedes, tehát az első negatív napon.

2019. márc. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, a fogamzásgátlót persze abba fogom hagyni. :)

Nagyon köszönöm a választ kedves második válaszadó. :) Mindenre választa kaptam tőled. Habár az nem tiszta picit, hogy az első negatív napon érdemes együtt lenni? Vagy a pozitív napon?


Kedves első válaszadó, igen tudom hogy ez sem garantálja hogy fiú lesz, de mint írtam nem esünk depresszióba ha lány lesz, így is úgy is imádni fogjuk. :)

2019. márc. 31. 19:51
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A teszt az LH csúcsot jelzi, ennek a hormonnak a hatására reped nega tüsző, pontos adatokat nem tudok, de kb pozitív ovu teszt után 12-24 órával reped meg a tüsző ami ugye még 24 óráig megtermékenyíthető. Viszont valakinek két napig pozitív az ovulációs teszt.

Azt szokták mondani, hogy az első negatív napon van a tüszőrepedes. A babát akar a pár érdemes a pozitív napon együtt lenni, illetve a negativ napon is.


Ha fiú a cél, akkor szerintem csak a negatív napon de azért ezzel az esélyek lecsokkennek szerintem. Meg ugye akkor sem biztos kisfiú.

2019. márc. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Ez sajnos nekem sem tiszta,hogy mikor is érdemes....(jó,tudom amikor megkivánjuk egymást🙂)

A pozitiv napon együtt voltunk...másnap negativ lett..akkor is együtt voltunk!

Amugy kiraktam egy kérdést ezzel kapcsolatban,és ott azt irta egy hölgy,hogy a negativ napon már megtörtént az ovuláció!


Kérdesedre a válasz,hogy mindenképp 5db-os tesztet vegyél! Én Rossmann-os tesztet vettem!

Elöbb mindenképpen hagyd abba a fog.gátlót...had álljon be szépen a ciklusod!

Nekem 25-26 naposak...és én a 9. Napon teszteltem...akkor lett pont pozitiv!

Ha jól tudom,pont ovukor esélyes fiúcska,elötte pár nappal kislányka...nem tudni! Az a lényeg,egészséges legyen!

Én mindenképpen kislányt szerettem volna,de mostanra eljutottam arra a pontra,hogy nem az számít..csak az hogy egészséges legyen!

😍

2019. márc. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)

Már minden világos! :)

2019. ápr. 2. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!