Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kezdjek el aggódni, ha a 3...

Kezdjek el aggódni, ha a 3 hónappal ezelőtti korai vetélésem óta nem sikerült pozitív ovulációs tesztet produkálnom?

Figyelt kérdés

2013. jan. 31. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne aggódj! Esetleg felkereshetnéd az orvosodat, de nekem még soha nem sikerült pozitívat produkálnom, pedig már 3x is voltam terhes...


14 hkm

2013. jan. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

:) Aranyos vagy, előző válaszoló! Nekem sem volt eddig tökéletes pozitív, de egyszer már én is voltam terhes.:)

Mindenesetre nem árt megkeresned a dokid. Abból baj nem lehet:)

2013. jan. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. vagyok :D Az orvost nem árt ha felkeresed, mert legalább megnéz, és tudtok beszélni erről, de nekem pl le se tojták a fejem hiába mondtam hogy nincs pozi ovutesztem.. azt mondták az nem számít, az nem egy orvosi vizsgálat... (ami végül be is igazolódott) :D

Hátha neked jó dokid van és figyeli a peteérésedet ultrahangon, és esetleg ír fel serkentő bogyikat :D

2013. jan. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazából kicsit tartottam tőle, hogy esetleg hülyének néz, ha ilyen "problémával" odaállítok elé, de akkor ha lement pár hét múlva a menstruációm, felkeresem szerintem :)
2013. jan. 31. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!