Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik kèszìtmèny a jobb? A...

Melyik kèszìtmèny a jobb? A gynositol vagy az inofolic?

Figyelt kérdés
Baj ha eddig gynositolt ittam de most az inodolic akciós és azt vettem meg?
2019. ápr. 1. 07:48
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Én az inofolic mellett estem teherbe, előtte próbáltam mást is, de azok nem segítettek.
2019. ápr. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem a nőgyógyászom inofolicot javasolt, most kezdtem még csak inni, remélem segíteni fog.
2019. ápr. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Sokat olvastam a témában, de nagyon eltérnek a vélemények róla, melyik a jobb, vagy melyik alternatívája a jó.

Ha a feltüntetett hatóanyagot nézzük, mindegy. Én most végül Myo-inozitol port rendeltem foláttal.

2019. ápr. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én az Inofem Activ-ot használom, mert nem szintetikus és jobban felszívódik. Mindnek ugyanaz a hatóanyaga egyébként. A te döntésed, hogy melyiket választod.
2019. ápr. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szia. Én most voltam a héten dokinal és ő mindkettőt mondta. Mondta hogy mindegy melyiket szedem. A másik dokim ahoz járok, az ő véleményét is ki kértem ő viszont a Gynositolt javasolta. Tegnap rendeltem meg az Mpatika oldalan 8600 forintert ingyenes postapont szállításra. Remélem segít és neked is :)
2019. jún. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Segített végül? :)
2020. jan. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szia! Babát még nem hozott...
2020. febr. 3. 07:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Esetleg van új fejlemény? Én most tervezek a Gynositolról áttérni az Inofolicra:) Remélem azóta összejött a pici kedves kérdező. 🤗
2021. jan. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen sikerült.
2021. ápr. 25. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!