Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezt a tesztet most hogy...

Ezt a tesztet most hogy értékeljem 3 napos késésnél? Gabriel hcg.

Figyelt kérdés

Igen,szétszedtem,így jobban vissza tudom adni nektek amit én látok.

10 perc után lett ilyen:

[link]


Vártam egy picit,mert azthittem csak elázott,vagy nem szívódott fel jól az anyag,majd most fél óra eltelte után ilyen:

[link]


Egyébként ott van a 2.csík a fél óra eltelte utánin is,de halványabb. Akkor ezt így negatívnak vegyem igaz?


2019. ápr. 1. 10:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem szokott csak úgy pozitívvá válni idő után a teszt. Mitől válna? Reagens szokott megjelenni, ami nem színes. Ez egyértelműen színes csík. Tedd majd fel a következő tesztedet is! :)
2019. ápr. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Reggel csinálok egy ugyanilyen gabriell tesztet. Azthiszem annak már egyértelműnek kell lennie.
2019. ápr. 2. 10:29
 13/15 anonim ***** válasza:
Teszteltél azóta? Mi lett végül?
2019. ápr. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Ugyanolyan lett a 2.tesztem mint a képen az elsőn. Bejelentkeztem a nőgyógyászhoz,mostmár nem idegelem magam.

Menstruáció sehol.

2019. ápr. 4. 13:51
 15/15 anonim ***** válasza:
Kérdező végül baba lett vagy megjött?
2019. ápr. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!