Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez így negatív? Kép.

Ez így negatív? Kép.

Figyelt kérdés

[link]


Holnap megyek endokrinologiára,2 havonta járok. 2 havonta ha megyek,csinálok egy terhességi tesztet,ami eddig mindig egyértelmű volt. De most van ott valami halványan,viszont ez csak egy olcsó kategóriás ebays teszt. A kép akkor készült,mikor megcsináltam. Rá 1 percre. Nem biztos hogy ti látjátok miről beszélek. Nem első vizeletből egyébként.


Szóval. Ha reggel mikor felkelek csinálok még egyett,akkor ha babás lennék,erősödnie kellene igaz? Tehát ha erősebb 2.vonalam lenne,akkor mondhatnám hogy rendeljen vissza 2 hét múlva is és akkor már biztos eredménnyel mehetnék. Kicsit most így összezavarodtam.


Ciklusaim 28-38 naposak,most a 32.napon vagyok. Tehát azt sem tudom valójában késik-e.



Ti hogy álltok a vaterás/ebays tesztekkel? Nektek bevált?


2019. ápr. 2. 12:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
68%
Telefonon, max fényerővel látom a 2. csíkot! Színes élőben? Igen, holnapra erősödnie kell!
2019. ápr. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
68%

Én látom.


Ha orvoslátogatás miatt fontos a pontos korai eredmény akkor még most délután menj el a dmbe vagy rossmannba és vegyél egy predictor early tesztet.


Ha az ebayes ennyire látszik, akkor az egyértelmű lesz.

2019. ápr. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%

Ja most látom holnap reggel is belefér. Akkor holnap reggel is jó lesz a predictor early.

az egyik legjobb teszt a piacon.

Nagyon pontos és nagyon korán mutat eredményt.

2019. ápr. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Persze szines,mert azonnal kijött.


Olyan hulyének érzem most magam. Ha említem a dokinak,elvonja a gyógyszereim,de közben meg lehet h semmi sincs... Ha nem említem,nem ad 2 hét múlvára időpontot és a gyógyszereim is magas dózisban maradnak.

2019. ápr. 2. 12:30
 5/22 A kérdező kommentje:
Megpróbálok valakit megkérni... 13-21ig dolgozok.. :(
2019. ápr. 2. 12:33
 6/22 anonim ***** válasza:
87%
Halvány de látom. Még nagyon korai ez :/
2019. ápr. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
93%

Ez esetben tényleg sürgős.


Nem vagy hülye egyébként, ez a teszt pozitív. Te gyereket vársz. Bármilyen olcsó szar ez a teszt, ha elszíneződött az HCG jelenlétére utal. A predictor csak megerősítés.

2019. ápr. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Hát ezaz... Mindegy reggel megnézem újra. Ha negatív lesz akkor nem mondok neki semmit. Az a baj h 2 hónap várakozás van a dokihoz,de ha meg hasonló lenne a tesztem mint most akkor mondom neki h tegyen már be 2 hét múlva valahogy. De rossz időben vagyok most.
2019. ápr. 2. 12:40
 9/22 anonim ***** válasza:
90%

Valahogy majd megoldja várakozás ide vagy oda. Ez azért fontos dolog.


Miért jársz endokrinológushoz?

2019. ápr. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Aááh de jó is lenne :)

Annyi gyógyszert szedek.. Biztos hogy egyik sem tesz jót egy fejlődő magzatnak. Nem is tudok későbbre kérni időpontot,minimum 2 hónapot kellene várnom.

2019. ápr. 2. 12:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!