Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet esélye a terhességnek?...

Lehet esélye a terhességnek? Volt így valaki?

Figyelt kérdés

Lh teszttel követtem az ovulációt márciusban, 11. dpo-n teszt negatív volt. 12. dpo-n megjött, élénk piros vérzés, de az első két napon is kevesebb volt, mint máskor (1 betét elég volt egy napra, munka miatt nem is tudtam cserélni... :( ). Ma a 3. napon tart, de ma már csak egy kicsi vérfolt volt, kis hasszurkákat érzek az alhasamban, de lehet, h csak bebeszélem. Illetve nem görcsöltem egyáltalán, pedig az első napon azért mindig szoktam menseskor. Ma pedig meg 3x hánytam délután, ahogy a délutáni alvásból felébredtem (elaludtam a kicsi altatása közben, pedig nem szoktam, előtte semmi bajom nem volt), amit nem tudok mire vélni. Lázam nem volt, hasam sem megy..

3. gyerek lenne, az első kettővel soha nem véreztem, egy pötty sem volt soha, hányni is csak a 7.-8. héttől kezdtem velük.


Szerintetek bebeszélem, inkább vírus, vagy egy tesztet csinálhatok azért? (A múlt hónapban 3 hetet késett, és kicsit elegem van a felesleges tesztelésből..)



2019. márc. 30. 23:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem inkabb a ciklusod rendszertelen de ha ugy erzed akkor vegyel egy tesztet hogy biztosra tud van-e baba a dologban
2019. márc. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!