Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4. napja késik, de a Predicato...

4. napja késik, de a Predicator Early teszt negatív! Szerintetek?

Figyelt kérdés
Túl vagyok már egy iker terhességen, akkor pontosan közép időben volt ovum, és a naptár most is ezt mondja! Múlthét pénteken voltunk együtt a férjemmel, aki elment bennem! Szombaton kellett volna megjönnie, de semmi nem történt! Napok óta görcsölök,ma délelőtt erős hányingerem volt,de a Predicator Early tesztem ma negatív lett! December óta megszakítással védekezünk ez az egy eset volt, amikor sikerült a dolog! Azt elég korainak gondolom! Esetleg volt valakinek hasonló?!

#4napja késik
2019. ápr. 2. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha 4 napja voltatok együtt akkor esélytelen hogy bármit mutasson a teszt
2019. ápr. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Aktus után 14 nappal érdemes tesztelni, előbb felesleges
2019. ápr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Természetesen ezt én is tudom! :)
2019. ápr. 2. 14:43
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden menzesz késés terhesség. Főleg, ha a teszt negatív. Lehet összezavarodott egy kicsit a ciklusod.
2019. ápr. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!