Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A délutáni hő általában hány...

A délutáni hő általában hány tizeddel magasabb a reggeli hőnél?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem mérvadó de kíváncsi vagyok. Nekem a reggeli alaphőm 36,3-36,5 között van átlagosan. Peteérés után pedig 36,7-36-9. Késik 4 napja és nagyjából 1 hete nem tudtam mérni reggeli hőt utoljara 36,7 volt peteeres utan mikor mértem. Ma viszont gondoltam kivancsisagbol mérek egyet délután és 37,6 lett. Tesztem reggel negatív

2019. ápr. 2. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Abszolút nem számít ebben a nap közbeni hő. Mozgást végzel,az hőt termel tehát azt látod. Reggel mérd meg valahogy. De a teszt elég kéne legyen 4 nap késésnél. Hányadik dpo-n vagy?
2019. ápr. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
17dpo. Elegge fajdalas szokott lenni a peteeresem igy mindig tudom mikor van ovum de 3 honapja ujra elkeztem honerozni. A peteerest ebben a honapban a fajdalom es a hom is igazolja. Minden honapban pontosan az ovu utani 13. napon jon meg
2019. ápr. 2. 19:16
 3/5 anonim ***** válasza:
semmit nem mutat a délutáni. lehet magasabb és alacsonyabb is. Mennyit mozogsz, hogy vagy felöltözve, ettél/ittál-e előtte, stb.
2019. ápr. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még nem jön meg van remény. Tesztelj 2 naponta,bár szerintem mutatnia kéne már ha baba van. :/
2019. ápr. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hat tényleg nem volt baba! Majd legközelebb
2019. ápr. 10. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!