Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4hónap még nem gond ha nem...

4hónap még nem gond ha nem jön a pici?

Figyelt kérdés

Sziasztok!még soha nem voltam terhes,szóval ninca gyermekem nem vetéltem és soha nem szedtem fogamzásgátlò tabikat a vèdekezès mindig gumival történt ..Volt 1 kapcsolatom akivel 1ès fèl èvig voltunk együtt akkor 1èv utàn szerettünk volna gyereket de nem jött akkor sem amit utólag nem bànok mert most itt lennèk 1 gyerekkel egyedül..mivel lelèpett egy idősebb nővel akinek màr volt gyermeke mondvàn èn biztosan termèketlen vagyok..Utàna egy ideig egyedül voltam.Most van egy pàrkapcsolatom szeptember òta..Nos vele december óta probalkozunk bàr januàrba költöztünk össze azóta gyakrabbak az aktusok ugyebár..Mindketten 20-25között vagyunk 4hónap sikertelen próbàlkozàs mèg nem a vilàg vège nem igaz? Pàrom nagyon türelmes ember ,nem dohànyzik nem iszik.Nyugodt èletünk van.Bàr megfordult a fejemben hogy nem e lehet nàlam valamk gond?A legutobbi ciklusom kèsett 2napot majd 3napig volt meg 4.napon màr volt aktus de a menstruàciò mennyisège is màs volt..27-28napos ciklusaim vannak peteèrèst megèrzem mindig ami furcsa is..4.napja szurkàl a mèhem elvileg most volt ovum de mensi elmulàsa utàn (4.nap) azòta kellemetlenek az együttlètek...Annyira nagyon lent van a mèhem hogy az hihetetlen..Pàrommal vicelődtem is hogy vagy o lett túl nagy vagy én kicsi..Na most lehetsèges hogy azèrt volt 3 napos a mensim mert esetleg baba lenne a dologban?Azèrt vagyok le ereszkedve?mèg soha nem èreztem ilyet..3.napja szurkàl a petefèszkem ès a mèhemből olyan kisugàrzó fàjdalom a hüvelyembe..Dokihoz csak hètfőre kaptam időpontot viszont már ez a szurkàlàs a mai nappal enyhült..

Köszönöm ha elolvasod és tanácsot esetleg tapasztalatot adsz


2019. ápr. 3. 11:10
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Szia! 4 hónap még semmi, ne aggódj emiatt! :) Azt szokták mondani, hogy 1 év próbálkozás után érdemes elmenni kivizsgálásokra, ha nem jön a baba. Az viszont tényleg adhat okot gyanakvásra, hogy szurkál a petefészked, és nagyon jól tetted, hogy foglaltál időpontot dokihoz :)

PCOS, és IR is állhat a háttérben, így ha mégsem válik be a dokihoz fűzött reményed, mindenképpen nőgyógyász-endokrinológus orvost javasolok! Remélem sikerrel jártok, legyen szép napod! :)

2019. ápr. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia!Koszonom a valaszod :)) Igen a nogyogyaszomhoz megyek hetfon ..remenykedek naggyon meg mar vagyakozunk egy kisbaba utan..lehet fiatalok vagyunk de egy kisbaba bearanyozza az emberek eletet es szerintem keszek vagyunk ra :) mar sokszor feljon a tema hogy milyen lesz a picink kinezete neme..stb...annyira nagy vagyak vannak bennunk Na de ha nem most akkor kesobb de ugy is lesz egyszer kisbabank
2019. ápr. 3. 11:28
 3/8 A kérdező kommentje:
Pcos vagy Ir tunetei nincsenek rajtam szoval nem hiszem hogy lenne valami ilyesmim de ha megis akkor is pozitivan probalok gondolkodni
2019. ápr. 3. 11:31
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Az előző pasidnak is azt érezted, készen állsz a babára, most is azt érzed? :D
2019. ápr. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Statisztikailag kb 4 honap az atlagos ido ami alatt altalaban a ti korotokban teherbe esnek a nok Magyarországon. (van errol cikk biztosan a neten is, nem fogom kikeresni neked, mert valószínűleg siman megtalalod magadnak is ha érdekel)


Az előző kapcsolatodban a pasi honnan tudja, hogy te vagy a meddő vagy, hogy egyaltalan valaki meddő? Mi van ha ő az? Ha jól értelmezem a jelenlegi kapcsolataban a nőnek "vitt a kapcsolatba" egy gyermeket, tehat nem közös...


Igen, annak orulni kell, hogy nem lett akkor babátok az exeddel, de mar ne is haragudjal, aprilis van. 7 honapja vagy együtt egy max 25 eves ffival, abbol 4honapja probalkoztok a teherbeesessel, es 3 hónapja vagytok egyutt. Ne is haragudjal, de en meg egy cserép muskatlit sem vennék senkivel közösen 7honap utan, nemhogy egy gyereket vallaljak... 🙈 De te tudod...azert ezt gondold at onnan a nagy rozsaszin kodbol.

2019. ápr. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mi tisztaban vagyunk a dolgokkal.A babas resze a kerdes es nem a kapcsolatunk.Ha nem tud valaki arra valaszolni akkor lehet tovabb lapozni..
2019. ápr. 3. 14:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen van menstruációd, ami normális is akkor adj időt magatoknak. Viszont ha esetleg rendszertelen vagy nagyon rövid ideig tart, esetleg barnazas van akkor én nem várnék, mert azt kezelni kell. Esetleg tudom ajánlani a Gynositol port. Nekem IR-em, mikor kiderult elkezdtem szedni, rögtön lett peteérésem és lett is belőle baba. Előtte nem volt peteérésem. Én napi 2x szedtem, de ha nincs IR akkor elég napi 1x. Neten félkész és még tudod rendelni, 8600 forint körül van, de ha napi 1x szeded akkor elég 2 hónapig. :)
2019. ápr. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

IR-em van, neten felmesz*

8-as voltam.

2019. ápr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!