Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A teszt negativ (meg). Ha...

A teszt negativ (meg). Ha megis baba van, gond lehet, ha megemeltem valamit?

Figyelt kérdés
Keddre nem varom, ilyen koran is baj, ha valami sulyosat emelek? Egy 19 literes vizes palackot tettem be az adagoloba, utana picit belenyillalt a hasamba.
2019. febr. 22. 08:07
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Nő nem emelhet ekkorát még akkor sem, ha nem terhes!
2019. febr. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Nem valószínű. Az egyik nő ismerősöm testépítő (naturál szerencsére), ő a terhessége első felében ugyanúgy edzett, 40-50 kilós súlyokkal is. Semmi probléma nem lett belőle.
2019. febr. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1-es, falusi kislany vagyok, emeltem mar nehezebbet is :)
2019. febr. 22. 08:55
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Nem
2019. febr. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz baj :) ha meg kell, hogy maradjon a pici, akkor ennyi -és még több sem árt neki...tapasztalat ;)
2019. febr. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sokan nem is tudják hogy terhesek úgyanúgy csinálnak mindent én is ezt csináltam majdnem egy hét telt el mikor kiderűlt hogy terhes vagyok, ezalatt emlegettem is. 6. hét közeletével visszont véreztem de nem tudták megmondani hogy honnan is jött az UH-on mindent jónak tálaltak de szigorú pihenést írt az orvos azóta már ver a kicsi szíve is :) de persze ahogy megtudtam hogy kisbabánk lesz kiméltem magam, de előtte való nap mikor véreztem végig álltam a 8 órát én csak erre tudok tippelni
2019. febr. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!