Mikor teszteljek?

Figyelt kérdés

A menstruációmnak 6 nap múlva kell megjönnie. Már vásároltam a gyógyszertárban terhességi tesztet, kettő darabot. ClearBlue-t.

Mikor teszteljek? Mikor kéne már “biztos eredményt” mutatnia?


Köszönöm a válaszokat előre is!



2019. ápr. 3. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Aktus után két héttel már megbízható eredményt ad. De olvasgasd bátran a termékismertetőt, hátha van benne valami érdekes!
2019. ápr. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én legkorábban 7 nap múlva tesztelnek
2019. ápr. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én is ugyanugy 6 nap mulva nem várom! Nem is tudom miért, de én ma reggeü teszteltem. Fogalmam sincs mit gondoltam, hogy majd pozi lesz? 😂 Nagy negatív, de ugye még van idő, nem adom fel, de az biztos hogy hétvége elött nem veszek tesztet hogy ne legyen mi kisértsen 😊

Szoritok neked is!!! 😊😊

2019. ápr. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Huuu ne is mondd, itt van mellettem a két teszt, majd’ megőrülök :D csak győzzem kivárni ...

Én is szorítok neked !!!

2019. ápr. 4. 00:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Na hogy vagy? Van esetleg valami tünet, furcsaság?

Mikor fogsz tesztelni? Én a vasarnapon gondolkodom, a párom születésnapja... jo lenne, de nem tudom..

Elsö voltam,

K

2019. ápr. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem jött össze!
2019. máj. 30. 06:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!