Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Miert ilyen erdekes a menstruaciom? Teszteljek?

Ez a ciklusom 24 napos volt, a 6. (elozo menstruaciom utolso napjan) es a 16.napon szeretkeztünk ÓVSZERREL. Egy nappal korábban,a 24.napra meg is jött, délben, görcsök nélkül (amikor megereztem, bevettem a szokasos fajdalomcsillapitoimat,de maskor meg ugy is nagyon faj+ 2,5 hete szedek Milgammat, ami allitolag segit ezeken a gorcsokon,de csak hallottam,sehol nem olvastam)

A tegnapi nap folyamán közepesen erosen jott, delutan mar keves es az ejjel is alig. Elso nap estefele olyan volt, mintha tojasfeherje nyak lenne, csak pirosban.

A ma reggel kivett tamponomom is keves volt

febr. 28. 06:53  Privát üzenet  

A válaszok
Óvszerrel védekezel, menstruálsz is. Indokolatlan tesztelni.

A válasz 86%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont febr. 28. 06:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Azt olvastam, hogy ha terhes valaki es menstrual, akkor 1-2 napig tart a verzese. Hanyingerem is van most, de csak oklendeztem..

A melleim mar 2 hete fajnak fokozatosan, jelenlega bimbom lilas barna, az udvar feheres es a korvonal ugyanolyan, mint a bimbom

# 2/10Időpont febr. 28. 07:06 Privát üzenet
Aki feltételezheti hogy menzesz mellett terhes lehet, az nem védekezett, nem úgy mint te. Bebeszéled magadnak a tüneteket.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/10Időpont febr. 28. 07:20 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Csak azt nem ertem,hogy miert tunik ennyire enyhenek.. ha a Milgamma csinalja, mindenkinek ajanlom

# 4/10Időpont febr. 28. 07:28 Privát üzenet
Valszeg attól van. De amúgy sem mindig ugyanolyan a menstruáció.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/10Időpont febr. 28. 07:50 Privát üzenet
Ha nem szakadt ki az óvszer,menstruálsz is akkor igazából tényleg felesleges ezen kattognod

A válasz 70%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/10Időpont febr. 28. 09:03 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem szakadt ki, masodik alkalommal nem bennem ment el es nem is az óvszerben

# 7/10Időpont febr. 28. 09:32 Privát üzenet
Akkor mégis miért jutott eszedbe,hogy terhes lehetsz???

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/10Időpont febr. 28. 09:46 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A furcsa tunetek es a furcsa menzesz miatt

# 9/10Időpont febr. 28. 09:56 Privát üzenet

Akkor te valóban nem védekeztél megfelelően ha egyaltalán felmerül a terhesség kérdése..

De ha igen,akkor buta vagy,mert nem tudod hogy keszül a baba

A válasz 72%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/10Időpont febr. 28. 10:55 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
1 hete késik a menstruációm. Teszteljek?
16 napja késik a menstruációm. Múlthéten este csináltam egy tesztet, ami negatív lett. Ma ismét csináltam úgy 4 órával ezelőtt, és az is negatív. Reggel is teszteljek?
Mikor teszteljek? Mert a menstruációm, hol 30 hol 36 napra jön meg?
Egy honapja jottem ki angliaba. Letezik hogy ez miatt kesik 10 napja a menstruaciom? Vagy inkabb teszteljek?
Ha 8 nappal ezelőtt voltunk együtt és már 4 napja késik a menstruációm akkor mikor teszteljek? Várjak még?
Ha nagyon rendszertelen a menstruációm, de tudom, hogy múlthét vasárnap volt peteérésem akkor onnantól 14. nap teszteljek?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!