Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebben a hónapban próbálom...

Ebben a hónapban próbálom először az ovutesztet. Ha minden jó, egybeesik minden a hőmmel?

Figyelt kérdés

Próbáltam mindenhol utánaolvasni a helyes használatának, de néhány itt olvasott dolog bezavart, így inkább megkérdezem :)

Szóval a pozitív napokon ajánlott az együttlét, és az első nap, amikor hirtelen negatív lesz a teszt, aznap ugrik le a hőm is?

Hőmérőztem már korábban is, de eddig sikertelenül, ezért gondoltam, hogy kominálom a kettőt, hátha.


2019. ápr. 4. 11:35
 1/3 A kérdező kommentje:
*kombinálom
2019. ápr. 4. 11:37
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát,én eddig hőmérőztem, most először próbáltam a tesztet, de így csak összezavart:)Amikor talán pozitív volt a teszt(nem volt teljesen egyforma, csak majdnem, de másnap már halványodott), nos aznap nem esett le a hőm, csak rá 2napra:(Ha a hőmérőzés nem jött be, akkor én a helyedben a pozitív teszt napját venném alapul, akkor kéne együtt lenni.De sajnos a teszt se garantálja, hogy van peteérésed is.Csak az lh csúcsot mutatja (ha mutatja.)
2019. ápr. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Minden szervezet más. Nekem nem a legalacsonyabb hőnél van ovum, hanem rá kb. 2 napra (ekkor is még lent a hő ,de nem leglejjebb). Pozi ovuteszt utáni napon szépen meg szokott emelkedni a hőm és fent is marad.
2019. ápr. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!