Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombiknál a punkció után 5-6...

Lombiknál a punkció után 5-6 nappal (beültetéskor) mennyinek kellene lennie a progeszteron szintnek?

Figyelt kérdés

Szeretnék progeszteron szintet ellenőriztetni, mert nem vagyok biztos benne, hogy előzőleg is elég lett volna ez a gyógyszeradag. Azt nem tudom mi lenne az ideális szint, az intézet nem csinál vérvételt emiatt, ezért magánlaborba mennék.

Köszönöm a segítséget!


2019. ápr. 6. 08:41
 1/4 Dittte ***** válasza:
100%
Minden labor más refernciatartománnyal dolgozik! Majd a leleteden rajta lesz a sajátjuk. Kitartást es sok sikert! 🍀🍀🍀🍀
2019. ápr. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én még nem hallottam olyanról, hogy bárki is megadott volna beültetés idejére 'kell' értéket a progeszteron szintre vonatkozóan.
2019. ápr. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

[link]

Elég magas lett, remélem így jó lesz és sikeredtél járunk.

2019. ápr. 9. 05:59
 4/4 A kérdező kommentje:
Jól átírta a telefonom... Sikerrel járunk, ezt akartam írni.
2019. ápr. 9. 06:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!