Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 napja múlt el a menzeszem....

3 napja múlt el a menzeszem. Ma az orvos 17mm-es nyálkahártyát látott és visszarendelt jövőhétre. Nem mond semmit. Lehet baj?

Figyelt kérdés

A vastag nyálkahártya mire utal még terhességen kívül?


Kérdeztem hogy ez mit jelent. Válasza"még nem tudok egyértelmű választ adni",majd kinyitotta nekem az ajtót és közölte hogy "viszlát jövőhéten".


Hazajöttem,csináltam egy tesztet,one step kéket,van vmi 2.csík rajta,de az ugyanúgy megjelent a menzeszem előtt 3 nappal is,tehát szerintem minőségileg nem megbízható.


2019. ápr. 9. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet terhesség. Nekem is volt még menzesz az első hónapban.
2019. ápr. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj normális tesztet , például facelle 400 Ft és az megbízható . Várom a fejleményeket :)
2019. ápr. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is terhesség gyanúja miatt hívott vissza.
2019. ápr. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet? :)
2019. ápr. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!