Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy erdekes kérdesem lenne?...

Egy erdekes kérdesem lenne? Múlt heten CSÜTÖRTÖKön volt ovum. Uh on követték. Azt mondta az orvos csutörtökön este es penteken reggel legyünk együtt. Viszont. Tegnap megjött a havim.

Figyelt kérdés
A kèrdèsem az lenne hogy akkor most ez a megkèsett ovu nem nyert ugye? Mert igy akkor ovu helyett menszesz volt. Ès igy akkor esèlye sincs annak hogy baba legyen. Màr mindent megprobàltunk baba ugyben. De nem akar össze jönni. Legutòbb mèhen kivuli lett...màr nagyon elvagyunk keseredve a pàrommal....ovum van renbedn van minden...csak èpp nem maradnak meg a babàk.....ez màr borzaszto....
2017. febr. 14. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:

annak hogy nem maradnak meg a babák, annak komoly oka lehet... ezt a dokit nem akarná körül járni ???


Tudom mit érzel és 6!! évig vártam a csodára ... de mondjuk én addig "vertem az asztalt" míg el nem küldtek minden féle vizsgálatra.


Hormonsort csináltak nálad ? Ugyanis ha a hormonok nincsenek rendben, simán lehet hogy megtermékenyülés létrejön , de spontán kilöködik utána . Tehát a terhesség nem marad meg !!!!


szerintem járj utána ennek...

2017. febr. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 gabriell88 ***** válasza:
Van olyan , hogy menzikor van ovuláció! Ha uhon nézett az a tuti, mert látja mikor reped meg. Nekünk is megmondták. 15 hetes kismama vagyok
2017. febr. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 gabriell88 ***** válasza:
Hány vetélésed volt? Kettő után kivizsgálást javasolnak. Nekem 4 orvos és 6 vetélés kellett ahoz, hogy rájöjjenek mi a gond. Ha nem egy volt, akkor érdemes meddőségi szakembert keresni
2017. febr. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha múlt csütörtökön volt ovud, és együtt is voltatok, és tegnap megjött, akkor az azt jelenti, hogy nem termékenyült meg a petesejt, nem estél teherbe ÉS nagyon rövid volt az ovu utáni fázis. Ez utóbbi simán utalhat hormonzavarra.

De hogy lett volna ovu helyett menzesz?


Akkor mondják, hogy nem marad meg a baba, ha legalább egy pozi teszted van. De te ebben a hónapban a kémiai terhességig sem jutottál el.


A méhen kívüli terhesség tekinthető "balesetnek", eléggé bíztató benne, hogy teherbe tudtál esni, csak sajnos nem jó helyen ágyazódott be.

2017. febr. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan hogy követtük uhval a ciklust.16 ciklusnapon volt ovu,emiatt 23 napon hormonsor.De aznap este MEGJÖTT 1 héttel hamarabb!

A hormonsorból kiderült h alacsony a progeszteronom hiába volt ovu.Emiatt a következő követett ciklusban ovu után utrogestant kellett használnom...és 32hetes terhes vagyok.

Hormonsort nálad néztek?

2017. febr. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szèpen a vàlaszokat. Bocsanat de tegnap nem voltam telefon közelben. Bagyis inkabb internet közelben.

Minden vizsgalat meg volt mar. Nalam annyi baj van hogy progreszteron hianyom van. A paromnal pedi az derult ki hogy lassuak a sejtek. De erre azt mondta a doki h nem akadaly. Több vetèlèsen tul vagyok mar. Plusz ez a mostani mehen kivuli. Kicsit idegörlö mar. Most az ovum ugy volt hogy 25.ciklusnapon😏. Ezert jött meg sztem idöre. De akkor most nem is remenykedek semmiben. Következö ovum remelem vissza all. Alapbol nekem a 9-10.napon szokott lenni mindig. Most csodalkoztunk is. Bagy egy megtevedt tudzö volt aki kesön erett be. Hat nem tudom. De nagyon szepen köszönöm a sok hasznos valaszt. A következö lepes azt mondta az orvos ha szeretnenk a lombik lesz. Igy lassan 9 ev utan lehet hogy egyszerubb lenne....nem tudom.....

2017. febr. 15. 06:50
 7/9 gabriell88 ***** válasza:
Érdekes. Nekem 6 vetélésem volt. A dokim nem ajánlotta a lombikot, mivel a teherbe esés sikeres csak a megtartás nem. Így lombikkal ha teherbe estem volna nem biztos, hogy megmaradt volna. Nálunk az immunológiai tesztet ha az eredménytelen kromoszóma vizsgálatot ajánlott. IR-em is volt. Az immunológiai teszten kiderült, hogy terhességkor a szervezetem reakciója az, hogy besürüsödik a véren.(soha bem hlottam ilyenről) vérhigítót kellett szedni a peteéréstől. Most terhes vagyok, bár vérhigítóval kell szúrnom a hasam, de megmaradt a terhességem.
2017. febr. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

5ös vagyok

Időnként nekem is előfordult késői ovuláció.Konkrétan a 2.babám 24cn-i ovuból van 😁

Kapsz valamit a progi hiányra?

2017. febr. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen kapok. Utrogestant. Es kepzeljetek. Ma full pozitiv az ovu tesztem...felhivtam a dokim es azt mondta lehet hogy nem repedt meg meg a tuszö. Meg vàrta hogy meg jöjjön 😅. Na poen felre....megint peteeresem van. Este megyek megnezzuk mi ujsag...hat kivancsi leszek...nekem alapbol korai peteereseim vannak.....amit meg elfelejtettem hogy cisztaim szoktak lenni es lehet az is hogy az miatt nem maradnak meg a babak.
2017. febr. 15. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!