Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ez? Többi lent.

Mi lehet ez? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hát az én történetem a következő:Babát szeretnénk a 10.sikertelen hónapon vagyunk túl.Eddig mindig időben jött a mensi.1-2nappal elöbb vagy késöbb.Nagyon megvisel.Nagyon görcsölök már 1 héttel elötte.Hidegrázás,fejfájás,hányinger...stb.Múlt hónapban 5 napot késett de sajnos barnázással kezdtem de megjött.Akkor teszteltem ami negatív lett.Most 1-én kellett volna megjönnie de sehol semmi.Ennyit sosem késett.Mensi elötti tüneteim megvannak.Annyi hogy úgy érzem ég az arcom mintha hőemelkedésem lenne de csak 36,2.Minden nap fáj a hasam mintha mindjárt megjönne.Tegnap voltam dokinál.Most mentem először privátba a babaprojektes problémával.Kaptam vérvételre beutalót.Tesztoszteron,pajzsmirigy és társai.A mensi 3-4.napján kell majd mennem vérvételre ha nem jön meg hétfőig pedig aztmondta teszteljek korábban felesleges.Uh-n nem látott semmit.Nem értem mi ez...folyamatosan jár az agyam és nemtudom elképzelni hogy mi lehet ez az egész.Volt valaki már így?

Előre is köszi a válaszokat!



2019. ápr. 9. 19:38
 1/10 A kérdező kommentje:
Az még lemaradt hogy van egy 8 éves Kislányunk.Ő sem jött egyszerre a 4.hónapban fogant az első próbálkozástól számítva.30éves vagyok.
2019. ápr. 9. 19:41
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem korai lenne még uh-n látni valamit. Azért egy hét késés után már szerintem érdemes lenne tesztelni, már csak azért is, hogy magadnak adj valami választ.
2019. ápr. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!:-)

Az a helyzet hogy félek már tesztelni.Múlt hónapban nagyon beleéltem magam teszteltem és bumm...Doki aztmondta felealeges hétfőig tesztelni azért nemis csináltam meg.De az hogy görcsölgetek az gondolom úgyis azt jelenti hogy meg fog jönni.Lanyomnál semmi tünetem nem volt.Se rosszul lét,se görcsölés semmi.Persze tudom két egyforma terhesség nincs.És eltelt azóta 8év.

2019. ápr. 10. 04:39
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én annak idején 3 nap késés után teszteltem, pedig ugyanezen okok miatt (minden nap "mindjárt megjön" érzés, görcsölgetés, stb.), le mertem volna fogadni, hogy nem baba van a dologban, csak valami miatt késik.

Egyet értek az első válaszolóval, ilyen korán nem is láthatott még semmit a doki uh-n, szerintem bátorság, és tesztelj egyet! :)

2019. ápr. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Azthiszem most elhatároztam magam és reggel tesztelni fogok :-)

Gabriel tesztem van ami elvileg már délután is kimutatja de biztos ami biztos alapon majd reggel.Annyira félek a csalódástól megint :-( Tudom hogy sokatoknak évek de nekem ez a 10 hónap is rengeteg.Igen azt mondta a doki hogy az uh-n nem látszana még amúgysem mert csak olyan 3hetes körül lehet ha van.Engem ezek a görcsölgetések meg a mensi tünetek aggasztanak mert a Lányomnál semmi nem volt.

Köszönöm megegyszer a válaszokat! :-)

2019. ápr. 10. 15:32
 6/10 anonim ***** válasza:
Okés, majd írd meg, hogy mizujs! :)
2019. ápr. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Ma reggel teszteltem pozitívat.Ma még veszek tesztet biztos ami biztos alapon.Ez a 10.nap késésem. :-) Köszönöm a bíztatásokat!😊

2019. ápr. 11. 09:23
 8/10 anonim ***** válasza:
Wow, de jó ezt olvasni, gratulálok! 😊 Látod, mennyivel jobb az öröm, mint a kétség! Boldog babavárást!
2019. ápr. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm! :-)

Már csak azért kell aggódni hogy minden rendben legyen.

Nemtudom hogy kell ide képet feltölteni ezért nem töltöttem képet a tesztről :-)

2019. ápr. 11. 14:18
 10/10 anonim ***** válasza:
Kepkuldes.com, aztán a linket bemásolod ide. :)
2019. ápr. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!