Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruacio sehol, csak...

Menstruacio sehol, csak egyszeri rozsaszin folyas?

Figyelt kérdés
Negy napja kesik... tegnap mar azt hittem,hogy meg fog jonni,mert zuhanyzas utan rozsaszin folyast tapasztaltam es gorcsoltem is. Tettem be egy betetet,de semmi. Es azota se. A rozsaszin folyasnak nyoma sincs,egyszeri alkalom volt. Szokott kesni maskor is,de ilyet meg nem tapasztaltam,hogy “elkezdi” aztan megsem tortenik semmi. Mitol lehet ez? Tesztet meg nem csinaltam,mert gondoltam ma mar tuti beindul a tegnapi utan,de megsem...
2019. ápr. 10. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor csinálj holnap reggel, és kiderül. :)
2019. ápr. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok,esetleg holnap utan... a ferjem hajnalba megy dolgozni es nincs a kozelben gyogyszertar. Nameg segitsegem sem
2019. ápr. 10. 23:36
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
Nekem az első terhességemnél volt ilyen egyszeri rózsaszín valami. 😊 Tesztelj.
2019. ápr. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mar nincs szukseg ra. Ma reggel megjott 😃 azert erdekes volt a tegnap elotti rozsaszin folyas mikor meg csak most jott meg 🤨
2019. ápr. 11. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!