Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció előtt pár nappal...

Menstruáció előtt pár nappal rózsaszín folyás, lehetek ennek ellenére terhes?

Figyelt kérdés
Minden hónapban ez van, hogy pár nappal előtte már vannak előjelei a menstruációnak. Van aki szintén így van vele? Mikor teherbe estetek akkor ez a jelző "vérzés" elmaradt vagy akkor is volt?
2019. márc. 2. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia. Látom nem kaptál választ. Most tegnap pont nekem is volt ilyen, pedig még egy hét a mensi. Lehet most rövid lesz a ciklus. Kiderül. Miujság veled, lett valami? :)
2019. márc. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem megjött sajnos, mint szokott. Remélem neked összejön most :)
2019. márc. 8. 07:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Köszi. Valószínű nekem is megjön. Bár 15re kéne, tegnapelőtt volt egy kis rózsaszínes, tegnap is pici, ma semmi, csak vizes. Tegnap úgy ébredtem na megjött, tiszta vér vagyok, olyan érzésem volt, azt nem... de megjöhetne mert ez idegesítő, h ilyen lassú 🤔😂
2019. márc. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megértem, én sem parázok a dolgon annyit de a napok, mielőtt megjön nagyon rosszak :(
2019. márc. 8. 09:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát igen elhiszem. Főleg mikorugy érzed hogy tünet van. Nekem már napok óta pms tünetek, úgyhogy jöhetne mert ez még efy hétig kikészít 😂 te meg pár nap és ujra próbálkozhatsz 😉
2019. márc. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szorítok😉
2019. márc. 9. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!