Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mintha lenne ott valami. Ez...

Mintha lenne ott valami. Ez szellemcsík?

Figyelt kérdés
[link]
2019. ápr. 14. 08:43
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
73%
Hát én sem látok semmit. Azt had kérdezzem már meg mi az a program amit egy éppen hogy talán látszik valami teszt miatt máris lemondasz? A terhesség nem betegség hanem állapot. Én 20 hetes vagyok és ugyan úgy elmegyek ha olyan van csak nem iszok. Mikor még még 1 hós sincs a terhesség mitől félsz? Mert az ok hogy én már nagy hassal nem pogózok....
2019. ápr. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 anonim ***** válasza:
75%
Egy 4 hetes terhességnél tök mindegy, milyen programod van. Áll a gyermek kb. 100 sejtből, éppen mákszemnyi a mérete, jóformán be se ágyazódott. Semmi köze nincs a testeteknek egymáshoz, a szervezeted még nem is értesült a babáról. Akármilyen programra elmehetsz. Nem értem, minek ez a napokkal előbb való tesztelgetés, ha nem jön meg és csinálsz egy tesztet, az pozitív lesz, terhes vagy, kész, ennyi, gratulálunk. De ez így most mire jó...egyébként én csak a reagens helyét látom, de színváltozást egyáltalán nem.
2019. ápr. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 AkireM ***** válasza:
25%
Én is latom :) megy a drukk hogy erosodjon :) irj majd hogy alakult :)
2019. ápr. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 anonim ***** válasza:
76%

Nem, az ég világon semmi nincs ott! Eleve minek kel napokkal a várt menzesz előtt tesztelni, de komolyan??! Ez mégis mire jó? Utána meg megy a találgatás, hogy az ott most vajon mi? Hát semmi.

Azt sem értem miért akarod egyből lemondani a programodat egy napokkal a nem vart menzesz előtt készített pozitívnak képzelt negatív teszt miatt? A terhesség nem betegség, nyugodtan lehet menni programozni, főleg ilyen korainál.

2019. ápr. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 anonim ***** válasza:
20%
Én is látom, amit Te, egy közelebbi képet tudsz feldobni?
2019. ápr. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 anonim ***** válasza:
47%

Az én pozitív tesztem ilyen volt:


[link]


Látod azt a nagy vastag piros csíkot? Nem kellett nagyító hozzá 😯

2019. ápr. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/70 anonim ***** válasza:
83%

Max akkor mondd le a holnapi programod, ha "ki issza le magát hamarabb a sárga földig" vagy ha "ki érzi jobban magát a biofűtől" lesz a fő attrakció. Ezt is inkább a másnapi hangulatod miatt, mert ha terhes is vagy, még nincs köldökzsinór összeköttetés.


Minden más jöhet. Hullámvasúton ülhetsz, sportolhatsz, ehetsz bármit. Ha hozzá vagy szokva a munkához, akár a kertet is ashatod, semmi bajod nem lesz.

2019. ápr. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 A kérdező kommentje:

Köszi a kioktatást de pont nem érdekel

A kérdésemre szeretnél választ kapni,le lehet azt tudni egy "nem latok semmit" tipusu inteligens válasszal. Voltak már pozitív tesztjeim,ugyhogy köszi a linket de nem nyitom meg. Nem is ertem miért kell kioktatásra ennyi karaktert pazarolni,meg kötekedni. Elég gáz

2019. ápr. 14. 11:09
 19/70 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez a teszt szellemcsíkos lett.

Ugyan ilyen volt. Aztán egy pár nap késéssel megjött. Várd ki a nemvártat és akkor tesztelj ha még nem jött meg

2019. ápr. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 A kérdező kommentje:
Tényleg nem értem,hogy egy terhességi teszt,hogy tud ekkora indulatokat kiváltani egyesekből, de sajnállak benneteket. Pedig még csak azt se mondtam,hogy pozitív,mindössze egy kérdést tettem fel.Sajnálom a frusztráltsagotokat.
2019. ápr. 14. 11:20
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!