Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mintha lenne ott valami. Ez...

Mintha lenne ott valami. Ez szellemcsík?

Figyelt kérdés
[link]
2019. ápr. 14. 08:43
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 anonim ***** válasza:
#30 vagyok, amugy nekem meg olyan gyogyszert kellett szednem, ami gatolja a teherbeesest, minel elobb tudnom kellett, igy mar en is kb. a 9. dpo-n teszteltem (elotte lh teszt alapjan tudom kb. az ovu idejet), es mar akkor baromi halvany lett a netes olcso teszt, masnap pedig a Facelle halvany, de lathato, nem is szedtem be tobbet a gyogyszerbol.
2019. ápr. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 anonim ***** válasza:
72%
Valami van ott, de szerintem száradási csík. Várd ki a menstruációdat, ha késik akkor tesztelj. Előbb teljesen felesleges.
2019. ápr. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 anonim ***** válasza:
43%

"Köszi a kioktatást de pont nem érdekel


A kérdésemre szeretnél választ kapni,le lehet azt tudni egy "nem latok semmit" tipusu inteligens válasszal. Voltak már pozitív tesztjeim,ugyhogy köszi a linket de nem nyitom meg. Nem is ertem miért kell kioktatásra ennyi karaktert pazarolni,meg kötekedni. Elég gáz"


Szerintem pedig az a gáz, hogy az intelligens válaszokat kitöröltetted, mert olyat írtak, ami esetlegesem sérti az egodat. Ne haragudj már, ha nem látok semmit és hozzáteszem, hogy nem vagy kismama, mivel még a menstruációd sem késett. Ilyen miatg meg programot lemondani gyerekes dolog. Elképzelem, ahogy beszélsz az illetővel, hogy " bocsi x nap van a nemvártig, de én látok valamit a teszten, igy nem mennék, nehogy ártson a babának."


20.kattintásra sem látok semmit, szóval nyugodtan töröltetheted a válaazomat megint, nehogy megbántsam a lelkivilágod azzal, hogy nem írom azt, amit olvasni szeretnél.

2019. ápr. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 A kérdező kommentje:

Nem én töröltettem,de ezek szerint másnak sem (+ a moderatornak sem) feküdtek a bunkó válaszok.

Program: engedtessék meg,nem szeretnem kifejteni, de egészsegügyi dologról van szó.

Az eredményt pedig várjuk ki.

2019. ápr. 14. 14:15
 35/70 A kérdező kommentje:
Amúgy se tudom masnak mit fáj ha én előbb tesztelek. Nem a te életed,nem a te pénzed. Ha negát látsz így egyszerűen minden kioktatás meg lehülyézés nélkul elmondod aztán csók.
2019. ápr. 14. 14:17
 36/70 anonim ***** válasza:
73%

Pusztán csak annyit irtam le, hogy felesleges lemondani egy programot azért, mert talán x nap mulva elmarad a mensid. Ha megvalósult a megtermékenyülés, az első 6 hétben még nem csatlakozik a véekeringésedhez sem, sőt akkor még a tünetek is ritkán jelentkeznek. Én nem paráztam így rá a terhesseimre, pedig az egyikkel végig feküdnöm kellett, a másikkal meg emelgettem a borosrekeszeket, hajolgattam, ásványvizeket cipeltem zsugorral, semmi bajunk nem lett és a gyerekek is egészségesek.

Nem bántani akarok én senkit, de mostanában annyira nagy feneket kerítenek a terhességnek, mintha valami isteni izé lenne, és aki terhes lett, az 2 zsemlét nem emelhet meg, nehogy baj legyen.

Nem bántani akarok senkit, mert van, akinek orvosi javaslatra kell a kimaradó mensi másnapján tesztelniük(és nem előbb), de nem mindenki szenved ilyen problémákkal. Szóval amondo vavyok, hogy menj el a programra, egy esetleges terhesség miatt ne mondd le. Majd akkor ledz biztos a terhesség, ha látod a monitoron dobogni a szivét, addig nem.

2019. ápr. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 anonim ***** válasza:
79%
És amúgy nem voltam bunkó, csak van, aki sportot űz abból, hogy jelentget a moderátornak, mert magára veszi a dolgot. A moderátor meg nem hiszem, hogy elolvassa, csak törli, azt csókolom.
2019. ápr. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 anonim ***** válasza:
62%
Ne foglalkozz velük kérdező, az ilyen emberek itt élik ki magukat...
2019. ápr. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 anonim ***** válasza:
62%

Nem itt élem ki magam, amúgy azok a nem normálisak, akik hitegetik a kérdezőt nem létező dolgokról.... Ami valljuk be, nem szép dolog, ugye?

Kérdező tesztelj az elmaradt mensi másnapján, ha elmarad, na akkor majd meglátjuk.

2019. ápr. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 anonim ***** válasza:
39%
Én nem hitegetek senkit. Ne magyarázd már meg nekem, hogy nem látom azt, amit látok. 😀 Nem mondtam, hogy pozitív, de látom azt, amit Ő. A stílus és a modor nem mindegy.
2019. ápr. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!