Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs teszt! Ez már...

Ovulációs teszt! Ez már pozitívnak számít?

Figyelt kérdés
Ez vajon már pozitív? Ha igen,mikor érdemes együtt lenni ehez mérten? A sok kérdés válasz már össze zavart teljesen
2019. ápr. 16. 13:22
 1/7 A kérdező kommentje:
2019. ápr. 16. 13:26
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen.Akár 2 napig is lehet az.Az a tuti,ha ma, meg holnap is együtt vagytok.Nálunk bejött 3szor!:)
2019. ápr. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]

Eltelt 10 perc amit a tájékoztató ír,én még erősebbnek látom mint a kontroll csíkot úgyhogy most már biztos vagyok benne hogy pozitív! Köszönöm a válaszod azért még kiváncsi vagyok ki mire esküszik! És gratulálok neked!

2019. ápr. 16. 13:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez nekem nem jó hír:( Nálam pont olyan volt, mint a tiéd, amit először felraktál. Meg is nyugodtam, hogy akkor csak nem vagyok teljesen selejtes, ha másnak is ilyen.De aztán felraktad a 2. képet...Na, nekem soha nem lett olyan erős.Az elsőnél sose lett erősebb, de mivel másnaptól már tök halvány volt, én azt vettem pozitívnak.Én inkább a hőmérésre esküszöm. Az a "pozitív" teszt után két nappal esett le, de én kiszámíthatóbbnak látom nálam.Mindig egyértelműen leesik, utána egyértelműen felmegy és fent is marad.
2019. ápr. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Olvastam sok helyen hogy van akinek sosem lesz olyan erős tuti nem vagy selejtes :) én ezt napközben csináltam így nem tudom mennyire hihető az eredmény 13 körül csináltam...
2019. ápr. 16. 17:12
 6/7 A kérdező kommentje:
Én sajnos nem tudok hőmérőzni mert mindig máskor kelek sokat ejszakazok így esélyem sincs
2019. ápr. 16. 17:14
 7/7 anonim ***** válasza:

Köszi,én is remélem, hogy nem vagyok az:)Én is délután szoktam csinálni a tesztet, mert mindenhol azt olvastam, hogy akkor kell, nem tudom miért. Nem vagyok nagy szakértő benne, még csak egy ciklusnyi tapasztalatom van.

Igen, úgy nem érdemes hőmérőzni, mert max. megijeszt.Én is sokszor össze-vissza dolgozom, de már régóta mérem, így ha a leesés napján sikerül mérnem, akkor felismerem, és ahhoz képest mindig 14 nap múlva jön meg.Remélem, hogy ez így rendben van.

2019. ápr. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!