Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8 napja késik, sokszor van az...

8 napja késik, sokszor van az hogy reggel izzadtan ébredek mindig melegem van! 1 hete csináltam tesztet negatív lett, reggeli hőm 37. A hasam fájdogál és sokszor belenyilal! Mi lehet?

Figyelt kérdés
2008. nov. 11. 07:34
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
Ez a tünet, abszolut de nem a terhesség tünetei! A késés az jo jel, de sztem te csak felvagy fázva, ha izzadsz, 37 a hőd és fáj a hasad! Ezek mindinkább a megfázás tünetei! Jobban tennéd ha elmennél dokihoz!
2008. nov. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
...hát én is így kezdtem.Hőemelkedés, hasfájás, iszonyúan izzadtam...de én rengeteget aludtam, és néha rókáztam is reggel.És mindjárt szülök.:)
2008. nov. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Sztem csinálj még egy tesztet, lehet hogy korán teszteltél. Tüneteid alapján babás vagy... Szurkolok! :-)
2008. nov. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

igen ezért érdekes a női szervezet, mert ezek a tünetek lehetnek felfázásra utalóak is, meg babára is . Csinélj még egy tesztet szerintem is ,mert az még korai lehetett, mostmár biztosabbat tud mutatni. Írj mi lett a teszt eredménye!!!!

2008. nov. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csináltál tesztet? Mi újság? Hogy vagy?
2008. nov. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sajnos negatív!Tegnap csináltam de megint napközben mert nem birtam másnapig várni!

Ma meg köldök környékén egész délelőtt szúrt!Hányingerem van!Már nem tudom mi lehet!Lehet valami bajom van!Menzi sehol!!!!

2008. nov. 13. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!