Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség vagy késés?

Sissy94 kérdése:

Terhesség vagy késés?

Figyelt kérdés
A kialakult körülményeim miatt nagyon sokat idegeskedtem-idegeskedek,ezért késhet a menstruációm? Átlagban 28 naponta megjön. Menstruációs naptárban vezetem a ciklusomat és az együttléteket,emellett spirálom van lassan 3 éve. Márciusban 4-én voltam együtt a párommal,ez beleesik a naptáram szerint a peteérésbe,utána 18-án szabályosan megjött a menstruációm,változást nem vettem észre. 24-én ismét volt egy együttlétünk ,elvileg a peteérés kezdete előtt 2-3 nappal. 14-én kellett volna megjönnie,de 5 napja késik. Lehet terhesség? És ha fent áll a lehetőség,melyik együttlétből?

2019. ápr. 19. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha fenn áll a terhesseg tenye, inkabb az utobbiból, hiszen előző honapban megjött rendesen.
2019. ápr. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom hogy az orvos és a teszt a biztos,de nagy esély lehet a terhességre?
2019. ápr. 19. 10:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha terhes vagy, a teszt már ki fogja mutatni. Ha a márciusi verzesed rendben volt, akkor utána fogant. Feltéve, ha valóban babát vársz, és nem csak késik.
2019. ápr. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hat esely lehet a terhessegre. Spiral mellett meg allitolag tobbszor elofordul mint bogyo mellett.
2019. ápr. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!