Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy a késői beágyazódás...

Lehet hogy a késői beágyazódás miatt? Vagy esetleg valami betegség lehet?

Figyelt kérdés

Már négy hónapja 28 napra jön meg a menstruációm. A párommal nem tudtunk együtt lenni a naptáram szerinti kijelölt ovukor, de a ciklusom 19. és 20. napján egyutt voltunk. Ha minden igaz 18.-án kellett volna megjönnie, szóval a mai napon már 5. napja késik. Csináltam egy clearblue tesztet kedden, ami egyértelműen negatív lett, és ma reggel is, ami szintén negatív lett. Lehetséges, hogy még azért nem mutatja, mert később volt a megtermékenyítés vagy lehet, hogy szimplán csak valami baj van?😞 nem nagyon vannak mensi tüneteit. Kicsit fáj a cicim, de ennyi.

Tudom hogy senki sem jósnő és senkinek nincs jósgömbje, de történt már valakivel ilyen?

Köszönöm a válaszokat.



2019. márc. 22. 09:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
4 hónapja 28 napos a ciklusod, előtte mi volt?
2019. márc. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Előtte fogamzásgátlót szedtem. Az első hónapban 21 napra jött meg, azóta minden alkalommal 28 napra.
2019. márc. 22. 10:10
 3/8 mayo1987 válasza:
Ugyan így vagyok!!Ma teszteltem negativot :/ de semmi menszesz tünetem nincs!!
2019. márc. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Pont most olvastam a kérdésedet!☺️
2019. márc. 22. 13:28
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy hallottam fél év, mire a szervezet teljesen átáll. Persze van ellenvélemény is. De saját tapasztalat hogy amikor évekkel ezelőtt abbahagytam a fog.gátlót, pár hónapig nekem is megjött 28 napra, aztán elkezdett rendszertelen lenni, nagy kilengésekkel (fog gátló előtt nem voltak ilyen problémáim). Mondjuk akkor még nem volt aktuális a gyerektéma.

Szóval ez is benne lehet, de tutira nem lehet megmondani.

2019. márc. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Bemásolom az én kérdésemet amit kb egy hónapja tettem fel hasonló helyzet miatt :)
2019. márc. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2019. márc. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Uristen, nagyon remelem, hogy nálam is így alakul, koszonom szepen a biztatást 😍
2019. márc. 22. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!