Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gólyahír tesztről vélemény?...

Gólyahír tesztről vélemény? Gabrielen halvány pózi gólyahír nevativ

Figyelt kérdés
Sziasztok. Még 1 hetem van menzeszig de fura érzésem volt és teszteltem. Először gabrielt vettem. Igaz brutal halvány de én látom a 2 csikot. Ma vettem újat (golyahir) és full negativ. Jövőhéten megyek nőgyógyászhoz. Vannak gyerekeim de minddel erős pozitív volt szóval ezekkel a halvány csíkokkal nincs tapasztalatom. Vagy az előző szellemcsik lenne? Sokat olvastam arról is. Esetleg hallottam hogy cisztára is utalhat. Megnéznetek? Megpróbálok képet csatolni hozzászólásba. Köszönöm. :)
2019. ápr. 21. 09:57
 1/9 A kérdező kommentje:

[link]


Az eu-t kitöröltem mert csak így engedi belinkelni

2019. ápr. 21. 09:58
 2/9 A kérdező kommentje:

[link]

Itt is kitöröltem a pont után az eu-t .

2019. ápr. 21. 10:00
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
🤦‍♀️
2019. ápr. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Ha még 1 hét van nemvártig,akkor nem nagyon lehet pozitív,esetleg csak ha előbb volt ovuláció.Ha meg korán tesztelős vagy,inkább 10es teszttel próbálkozz(facelle,predictor),persze bármi lehet.

Gabrielen mintha valami,de az még bőven negatív így.Drukkolok!

2019. ápr. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

Nekem a gólyahír ilyen volt... mikor időben teszteltem.

Teljesen felesleges egy héttel nemvárt előtt tesztelni. Ha negatív az nem a teszt hibája.


[link]

2019. ápr. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Menzesz után egyből ovulaltam. Legalábbis úgy éreztem. Azért is mertem már tesztelni. Csak mikor cisztam volt is hasonló tüneteim voltak azért is kértem nőgyógyászhoz időpontot. Szóval 3 nap és kiderül mi van velem de valami nem oke az biztos. Bár babának jobban örülnek, mint egy újabb cisztának. :)
2019. ápr. 21. 11:21
 7/9 A kérdező kommentje:
A gólyahír 10-es volt. Gábriel 25-os azt hiszem (?! 🤷‍♀️). Azért is fura hogy 25-oson láttam valamit a 10-esen pedig nem.pedig ha az vagyok ma már érősen látszania kéne a két csiknal.. főleg hogy a teszt is érzékenyebb.. Na mindegy :( majd a doki megmondja mit lát.
2019. ápr. 21. 11:24
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez full negatívnak tűnik. Majd ha késik akkor ismételj.
2019. ápr. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Negatív. Majd 1 hét múlva teszelj újra.
2019. ápr. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!