Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hízni a terhesvitamintol?

Lehet hízni a terhesvitamintol?

Figyelt kérdés
Két hónapja szedem a Trimesztert és négy kilóval több vagyok. Nem tudom, hogy van-e köze a kettőnek egymáshoz. Bár mindegy is, mert a vitamint nem hagyom abba. Egyébként nem zabalok, normálisan étkezem. Szóval szerintetek?
2019. ápr. 21. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Nem. A vitamin beállítja megfelelőre a vitamin és ásványianyag szintet, ami ha pl. nálad nem megfelelő az étrend és viszonylag egészségtelenül táplálkozol akkor okozhat étvágy növekedést többek között a b-vitaminok ezért hízol. Önmagában semmilyen vitamintól sem lehet hízni.
2019. ápr. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor valamit én nem csinálok jól a kajalassal pedig igyekszem odafigyelni.
2019. ápr. 21. 20:29
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
Csak attól hízol, amit megeszel. Tehát napi egy szem terhesvitamin akárhogy is nézem, csak pár gramm. Nem fogamzásgátló, bár konkrétan attól is csak azért hízunk, mert összezavarja a hormonokat, és pl. egy paradicsom tápértékeit is zsírrá fogja a szervezet alakítani, és raktározni. A terhesvitaminban nincsenek hormont befolyásoló anyagok, csak vitaminok és ásványi anyagok.
2019. ápr. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A B6 es B12 vitamin serkentik az etvagyat, igy kozvetve lehet ra hatassal. En is szedek egyebkent B-komplexet, de nem hiztam semmit eddig, sot...

11 hkm

2019. ápr. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Napi két szem, mert trimesztert szedek 😊.

Akkor az evési szokasaimon kell változtatni. Köszönöm!

2019. ápr. 21. 21:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Vizesedés is okozhatja, ha nem eszel többet, de hízol.
2019. ápr. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!