Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesvitamintól hízni? 8+4 hkm

Terhesvitamintól hízni? 8+4 hkm

Figyelt kérdés

Sziasztok! Amióta megtudtam, hogy babát várok, azonnal letettem a cigit, és 1 hónapja szedek terhesvitamint. Azóta csak hízok. Nem eszem többet, sőt. Inkább sokszor keveset, napi 5-6x eszem. Sok zöldség, gyümi, húsok stb.

De aggaszt, hogy 5 hete fel vagyok fújva, a hasam puffadt, a combom sokkal vastagabb. Lehet a vitamintól, a lelassult anyagcsere sem tesz jót neki?



2014. ápr. 30. 09:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért hízol mert letetted a cigit....ez rengeteg embernél megfigyelhető,hogy amint leteszi hízni kezd.

A puffadás mert normális a terhesség elején

2014. ápr. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Jégtánc ***** válasza:
100%
Cigi miatt van.Igyál sok sok vizet,jót tesz az anyagcserének.Mozogj amennyit lehet.
2014. ápr. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Semmilyen vitamintól nem lehet hízni!
2014. ápr. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A vitamin nem hízlal. Az hízlal, amit megeszel és amennyit mozogsz mellé. Lehet hízni a sok hústól és gyümölcstől is, ha rossz arányban eszed őket. Elképesztően sok szénhidrátot vihetsz be gyümölccsel. Ésszel kell enni, sok folyadékot inni és mozogni.
2014. ápr. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is a vitaminra gyanakodtam, ezért nem is szedtem már a 8.hónaptól (leginkább azért is, hogy ne legyen túl a nagy a baba). De én is napi 2 dobozról szoktam le az elején, úgyhogy nyilván azért híztam 21 kg-t. Miután abbahagytam a vitamint, akkor is gyarapodtam elég rendesen..
2014. ápr. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%
A vitamintól tuti nem hizol viszotn a gyümölcstöl lehet angyon is,. mivel rengeteg cukor van benne. A cigi lerakás miatt sem lehet hizni csak ha többet szel mellette. Viszont vannak kismamaák akik az elején hiznak aztán utána stagnál egy ideig. A puffadás megintcak etrmészete szinte minden kismamánál van. Ez meg a másik h.lye tévhit hogy a vitamintól angy lesz a baba......
2014. ápr. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

a vitamintól nem hízhatsz az nem kalória, max jobb étvágyat csinál, de nálad még az sem.

vagy a cigi vagy egyszerűen ilyen adottságú vagy.

én terhességi cukorbeteg voltam, diétáznom kellett, de vitamit szedtem és így is 3 kg-t híztam csak. Szóval nem a vitamintól hízol az tuti!!!!!

2014. ápr. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én az első 8 hétben 8 kg-ot híztam a combomra, vitamint akkor még nem szedtem. A hasam is nagyon fel volt puffadva. Már nem emlékszem, hogy mikor múlt el a puffadás, de nem tartott sokáig. 12. hét? Azután pár hónapig nyugi volt, 2-3 kg jött csak fel.Aztán a 7. hónap körül újra megindult a hízás szépen lassan :-(. Most 35 hetes vagyok, remélem már nem jön fel sok!
2014. ápr. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szia! a vitamintól nem hízol. Én 33 hetes vagyok, még most is szedem a Femibiont, mégis 4 kg amit felszedtem mindössz, amúgy sem voltam erős, 55 kg-val indultam, most vagyok 59 kg. a cigi letétele inkább okozza.
2014. ápr. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!