Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szedtem clostyt,5-6 napja...

Szedtem clostyt,5-6 napja fogyott el az utolsó szem és 3 napja olyan érzésem van, hogy "mndjárt megfog jönni". Elképzelhető, hogy már mondjuk az első szem azonnal peteéérést váltott ki? Érezhetem a beágyazódást?

Figyelt kérdés
Nem menstruálok és aztmondta a doki, hogy clostytól nem feltétlenül kell megjönnie. Pcos vagyok.
2010. júl. 5. 17:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy nem konkrétan a kérdésedre válaszolok, de ugye tudod, hogy a pcos nem nőgyógyászati betegség, hanem anyagcsere probléma, endokrinológushoz érdemes vele fordulni. Diétázol, kezelik az inzulin rezisztanciádat?
2010. júl. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szintén pcos vagyok.

Igen, elképzelhető, hogy kiváltotta már a peteérést. Nekem az első kúra után két pete is megérett.

Amúgy az első válaszoló jól írta, de gondolom te is pontosan tudod, hogy mik tartoznak a policisztás ovárium szindrómához.

Javasolnám az ovulációs tesztet, nekem nagyon sokat segített.

2010. júl. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!