Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció után egy nappal...

Menstruáció után egy nappal csúszott az első szem antibébi tabletta bevétele, de már 2 éve szedem. Mekkora a valószínűsége, hogy terherbe essek?

Figyelt kérdés
A 11. napon elkezdett erősen fájni a hasam, ezt az ovulciómnak tulajdonítottam, de fájhat a hasam, ha terhes lennék? Mivel 1 napot csúszott a az első szem tabletta bevétele, így 5 napig védekeztünk, most vagyok a 12 napban. Lehetek terhes?
2009. jan. 12. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Az esély egyenlő a nullával! Nyugi!
2009. jan. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, ha már ennyi ideje szeded, így nem lehet gond. Nagyon felelősségteljes döntés volt, hogy még másképp is védekeztetek. Szerintem kizárt a terhesség.
2009. jan. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sem elehetsz terhes. Nekem azt mondta a doki, amikor abbahagytam babaprojekt miatt, hogy az első hónapban még védettséget ad a tabi.

Tehát, ha nem védekeztetek volna másképp, akkor sem sok esélye lett volna, de így tuti, hogy nincs baba.

2009. jan. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sikerült megnyugtatnotok :)
2009. jan. 12. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!