Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció eljövetele előtt...

Menstruáció eljövetele előtt 3 nappal szeretkeztem a párommal - most 2 napja nem jön meg. Ugye nem?

Figyelt kérdés

A párom nem ment el, sőt, csak kb. 3 percet "szórakáztunk" a vízben, ám biztosan volt valamilyen előfolyás, és félek, hogy ez bőven elég volt ahhoz, hogy teherbe essem. Tegnap kellett volna megjönnie...

Napok óta még folyásom sincs, pedig a "szeretkezés" előtt már volt, picit barnás is, de azóta semmi. Azt olvastam, hogy a mens. előtt nem lehet teherbe esni, de mindenre akadt már példa - vettem egy tesztet, de az pedig még korai... addig itt van a rettegés...

Szerintetek lehetek terhes?

(Semmi mellfeszülés, alhasi fájdalom...)


2010. júl. 5. 18:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
kis esély de nem sok...sztem halálra idegesited magad és azért van. nyugi megjön az.
2010. júl. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Igen, én is arra gondoltam, hogy már lehet, hogy azért nem jön meg, mert tiszta ideg vagyok...

Próbálom elterelni a figyelmem ezzel-azzal,

hogy ne izguljak ennyire, de baromi nehéz

nem erre gondolni.


A válaszod nagyon köszönöm!

2010. júl. 5. 18:55
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán ne aggódj. A legtöbb ember azt mondja, hogy mindig mindenre van esély, de szerintem a mensi előtt ráadásul előváladéktól lehetetlen. Nyugi :-))
2010. júl. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igaz én nem előváladéktól, de mensi előtt 2 nappal lettem várandós. Szóval esély van rá.
2010. júl. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Most teszteltem (6 nappal a dolog után), és negatív lett.

Tudom, hogy korai még a tesztelés, de a Párom nem

hagyott nyugodni vele...

Viszont a menstruációm 3 napja késik...

Ilyen évek óta nem volt... Remélem,

nem lesz gond - se babás, se semmilyen... :-/

2010. júl. 7. 10:43
 6/12 anonim ***** válasza:
Énis azt gondoltam, hogy olyan kicsi az esélye..30. hetes kismama vagyok azóta..
2010. júl. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

De Ő nem ment el bennem, sőt, talán előfolyás is alig lehetett (nem volt 3 perc sem a "huncutkodás").

Talán véletlen egybeesés, hogy pont most késik ennyit,

bár évek óta nem volt ilyen.

Talán csak önmagamat próbálom nyugtatni ezzel...

Majd kiderül - egyébként az orvos már most

(7 nappal a dolog után) meg tudná mondani, hogy

van-e valami "baj", vagy nincs, ugye?

2010. júl. 8. 14:19
 8/12 anonim ***** válasza:

Egy cseppet sem aggódnék a helyedben. Az igaz, hogy a ciklus bármely napján teherbe lehet esni ún. extra peteérés esetén (ami ritka), vagy ha valakinek nem a ciklus közepén van peteérése.

Az hogy előváladéktól teherbe lehet-e esni, mindig vita tárgya. Nekem két orvos is azt állította, hogy előváladéktól nem lehet, ha VALÓBAN csak előváladék került a közelbe.. Sok férfi mielőtt elmegy, már egy adag spermát a hüvelybe juttat, tudomása nélkül. (ráadásul ez tartalmazza a legtöbb spermiumot). A férfiak 25%-ának lehet az előváladékában spermium, de ez a mennyiség nem elég a megtermékenyítéshez. De egy előző szeretkezésből maradhat élőképes, ez veszélyes.. Én így tudom. Gondolj csak bele, sok férfi a kevés spermaszáma miatt nem tudja megtermékenyíteni a nőt. Az előváladékban pedig még ennyi sincs.

Nem tudom, hogy a dokid fog-e látni valamit 7 nap elteltével. A beágyazódás 7-10 nap a fogantatástól számítva. Ilyenkor már a teszt is kimutatja a terhességet. De szerintem nincs mitől félned! Viszont ez jó tanúlság, jobb nem játszani a tűzzel :-)

2010. júl. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha esetleg elmész orvoshoz, mindenképpen kérdezz rá erre az előváladék témára, és hogy meddig megtermékenyítő képes a spermium. Kíváncsi vagyok, mit mond.

Előző voltam :-)

2010. júl. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretnél babát, azt kívánom, hogy úszd meg ezt a kis huncutkodást, de mi is csak a zuhany alatt huncutkodtunk egy kicsit..a kismama voltam
2010. júl. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!