Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 14. én kell hogy megjöjjön a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14. én kell hogy megjöjjön a menstruációm de 5 nappal elötte szeretkeztem a barátommal. Ha 14. -én megjön a menstruációm akkor nem lehetek terhes? Vagy a következö menstruáció is bele számit hogy terhes vagyok vagy sem?

Figyelt kérdés
Nem közvetlen belém élvezett hanem a nemiszervemre mert időben kihúzta csak lehet pár csepp befolyt de ebben sem vagyok biztos.
2009. aug. 9. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a vérzésed a szokásos időben jelentkezik, és mennyiségében, jellegében nem tér el a szokásostól nincs valószínűsége a terhességnek.
2009. aug. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Láttam már olyat, hogy valaki 4 hónapos(!) terhesen még menstuált.
2009. aug. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen az én anyum is 3 hónapos terhes volt, mire egyáltalán észrevette, hogy terhes húgommal, mert ugyanúgy menstruált.. szóval lehetséges, de azért elég ritka.


Másrészt ha nem védekeztetek, akkor lehetsz terhes az előváladéktól is. És mivel gondolom nem vagy valami idős egy peteérést egy orgazmus is kiválthat.


Szóval lehet jobb ha tesztelsz és legközelebb védekezel.

De talán nem vagy terhes.

2009. aug. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
sztem vegyél egy tesztet a biztonság kedvééert de ha megjön akkor nem kell de jobb a biztonság sztem
2009. aug. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!