Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyomorfajas, vagyis inkabb...

Gyomorfajas, vagyis inkabb fura erzes a gyomortajekon lehet a terhesseg jele?

Figyelt kérdés
hulyen hagzik de nem tudom jobban leirni, olyan erzesem van folyamatosan mintha kicsit gyomorszajba vagtak volna, foleg reggel mikor felebredek...tobb tunetem is van de mivel lombik volt azokban nem merek bizni mert okozhatja a hormonpotlas is, de ez a gyomor dolog uj tunet ezert remenykedem hogy jo jel...koszi elore is a valaszokat!!!

2019. ápr. 23. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A gyomorfájás nem terhes tünet, amit te érzel az lehet, hogy más miatt van.
2019. ápr. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bármi lehet amibe belebeszéled. Hivatalosan nem terhestünet, de olvastunk itt már cifra dolgokat amiről szentül meg voltak győződve, hogy onnan tudták, hogy terhesek, hogy nem aludtak este, megkívánták a joghurtot, vérzett az orruk, sokat rágóztak, nem ízlett anyós sütije meg mittudomén.....
2019. ápr. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem is fajdalom ez igazabol hanem ilyen fura erzes a gyomromban...hat barmibe bele lehet beszelni az mar igaz….

azert remenykedem, vannak mas tuneteim is cask ez a tunet olyan fura gondoltam rakerdezek hatha volt valakinek hasonlo...

2019. ápr. 23. 21:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen tüneteim, nem beszélted be. De sajnos nem terhesség tünet volt... Nem sikerült a lombik. Nektek?
2019. máj. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor lehet hogy valami beultetes utani tunet...Nekunk sikerult!!! :) Annyira boldog vagyok. Sajnalom hogy nektek nem sikerult, ne adjatok fel!! Vannak meg fagyibabaitok? N ekunk is az(ok) tapadt(ak) meg most, remelem minden rendben less az elso ultrahangon, mar nagyon izgulok..Majd irj ha gondolod, gondolok Rad!!! <3
2019. máj. 6. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!