Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok, beültetés utáni...

Lombikosok, beültetés utáni mensi-szerű görcsökre és puffadásra mit szabad bevenni?

Figyelt kérdés
A puffadás nálam kb. állandó, mióta elkezdtük a stimulációt, de már nagyon zavar, főleg, hogy most az utolsó szurikör így, feszülő hassal nagyon fáj. Viszont előző éjjel hason aludtam, egyrészt, mert úgy szoktam, másrészt mert azt hallottam, hogy segíti a beágyazódást, és arra ébredtem éjjel, hogy úgy görcsölök, mint mikor megjön, abból is a durvább fajta. Először megijedtünk a párommal, de valószínűleg csak hyperstimulálódott a petefészkem, mert amint találtam egy tehermentesítő pózt, sokkal jobb lett. No-Spát addigra már vettem be, mert azt a kórházban is felajánlották, igaz, leszívás után. Olyasmit nem vennék be, ami kifejezetten tiltva van terheseknek, de nyugodtabban várnám ki ezt az 1 hetet a hCG-tesztelős vérvételig, ha tudnám, hogy van, amit szabad bevennünk. A dokim épp szabin van, és nem tudom, háziorvos mennyire lenne kompetens a kérdésben. (Lehet, hogy a lombikos babákra jobban kell vigyázni már ilyenkor, és nem szeretnék bevenni olyat, ami nekünk árt, de a fájdalomról se hiszem, hogy ne árthatna hosszabb távon.)

2019. ápr. 24. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én panadolt szedtem.


Igyál rengeteget 3-4 litert legalább és egyel sok fehérjét segíteni fog a tulstimu miatt.


3 lombikbabam van, drukkolok

2019. ápr. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A puffadás és a fájdalom is akkor enyhül, ha elég mennyiségű folyadékot iszol. Nekem például a 3 liter kevés volt, amikor csak annyit ittam még vizesedtem is. Nekem kb. 4 litert kellett meginnom ahhoz,hogy ne görcsöljek és ne vizesedjek. Nem vagyok gyógyszer párti, ha lehet nem veszek be semmit. Én beültetés után is ittam tovább a fehérjeport, oda kell figyelni, sajnos ilyenkor még fenn áll a veszélye a hiperstimulációnak.
2019. ápr. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Paracetamolt, nekem azt mondtak hogy azt vehetek be csak, azt egesz terhesseg alatt lehet szedni.


Drukkolok!!!

2019. ápr. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat és a drukkolást! :) Előző éjjel megálltam hasonfekvés nélkül, így reggelre szépen lenyugodtak végre a túlstimulált petefészkeim. Szerencsére a méhemet még érzem tompán, remélem, azért, mert fészkeli be magát a Kis Kiválasztott. <3

A paracetamol jó hír, mert migrénes vagyok (bár nem fájt mostanában).

2019. ápr. 25. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!