Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A petesejt-leszívás előtti...

A petesejt-leszívás előtti stimuláló injekció mennyire hat ki a hangulatra?

Figyelt kérdés
Eléggé tartok tőle, hogy a szokásosnál is érzékenyebb leszek. Nem is az, hogy alapból könnyen elérzékenyülök, az úgyis inkább filmnézésnél "probléma", hanem az igazságérzetem sokszor így is nehezen hagyja, hogy szó nélkül hagyjak bizonyos dolgokat, és munkahelyen nem lenne szerencsés, ha nem tudnám megállni. Egyébként csak a rövid protokollt fogom kapni (1 hét), azt nem tudom még, hogy milyen dózist. Mielőtt megjön, akkor csak kicsit viselem nehezebben a hülyéket (pl. idősek/terhes nők elé tolakodó helyfoglaló suttyók a trolin), ha annál nem lesz durvább, azzal még elleszek, főleg, ha nem lesz tiltólistás közben az edzés.:)

2019. ápr. 2. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A hangulatomra semmilyen hatással nem volt, de ez szerintem egyénfüggő is.

Arra viszont készülj fel, hogy a beültetés után takarékra kell tenned magad, tehát nincs edzés. Nekem az első napra még kifejezett fekvést is mondtak, a többi napra csak annyit mondtak, hogy kerüljem a hajolást és az emelést.

2019. ápr. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Petesejt leszívás előtt mennyi injekciót adnak? mennyibe kerül?
2019. jún. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!