Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kihánytam az esemény utánit...

Kihánytam az esemény utánit lehet probléma?

Figyelt kérdés
Lecsúszott az óvszer. Együttlét után 1 órán belül beszedtem az esemény utánit. Majd egy 15 percre rá kihánytam a második tabletta bevétele után. a Hányást visszanyeltem. De a kaja kijött megint lehet probléma?

2019. ápr. 24. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Visszanyelted a hanyast?😟🤮

Hat kelloen nem hiszem hogy fel tudott szivodni a gyogyszer. A masodik az biztosan nem

2019. ápr. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Jezus! Mi az hogy visszanyelted? Es hogy a kaja kijott??

15 perc semmire sem eleg! A gyogyszer nem szivodott fel ergo eselyes a terhesseg.

2019. ápr. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Vegyek be újra akkor? 7.-én jött meg ebben a hónapban. 23.-án volt az együttlét.
2019. ápr. 24. 13:51
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a gyogyszertarba es kerdezd meg vagy beszelj a nogyogyaszodal, de szerintem meg kell ismetelned es ujra be kell ved a gyogyszer es lehetoleg minel hamarabb.
2019. ápr. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Gyogyszer mellekhatasai jelentkeznek nalam. Van verzesem, alhasi fajdalmam, folytonos faradtsag. Medencei fajdalom.
2019. ápr. 24. 15:16
 6/6 A kérdező kommentje:
Anyum szerint nem kell bevennem. Szerintem se ,de párom nagyon ráparázik szerintetek?
2019. ápr. 26. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!