Lehet hogy félre értem a dolgokat?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel vasárnap lefeküdtünk és azt mondta az elején kicsit gumi nélkül szeretné mondom rendben, nagyon heves lett és nem bírtam tartani és még pont időben ahogy leszállt rólam 1mp-el utána a hasamra folyt a cucc. Utána pisiltem, alaposan megmostam és megint így folytattuk aztán felvettük a gumit. Ő erősködött hogy kicsit gumi nélkül akarja mind a 2x, én nem szeretek kockáztatni. Ez vasárnap volt most szerda van, és panaszkodik hogy iszonyatosan görcsöl a hasa és sokat pisil nem bírja tartani és szabályozni. Ez most attól lehet mert baj van vagy mert felfázhatott? Kérlek nyugtassatok meg. 19/F 19/L

2018. jan. 17. 23:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Felfázhatott...más baja lehet vagy csak ijesztgetni akar. Ha meg is termékenyült volna a petesejt, akkor sem lennének még terhes tünetei. Nyugi.

...de máskor bele ne menj ebbe a játékba!

Veszélyes!

2018. jan. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ezek nem lehetnek terhességi tünetek, legalábbis nem a vasárnapi akcióból.


Amit csináltok, az egyenes út a terhességhez egyébként.

2018. jan. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szerintem is veszélyes, én nem is akartam eleve úgy kezdtem hogy gumival anélkül nem akarom, ő erősködött, hogy de neki gumival nem jó meg kiszáradt tőle stb... Legközelebb nem fogok ebbe belemenni nem hiányzik ez nekem. De akkor biztosan nem attól lehet? :S
2018. jan. 17. 23:55
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Lehet terhes. De annak most még kizárt, hogy tünete legyen. Ezek a tünetek egyébként sem terhességre utalnak.

Amikor én egy heves csókolózás közben azt mondtam a barátomnak, hogy csináljuk gumi nélkül egy kicsit, teljesen higgadtan azt válaszolta, hogy nem. Büszkén tekintettem rá, milyen felelősségteljes. Máskor te is tegyél így.

21N

2018. jan. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem jó neki a gumi, akkor miért nem irat fel gyógyszert?
2018. jan. 18. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Majd akkor nyugodj meg, ha megjött neki!

A tünetek alapján sokkal valószínűbb, hogy valamilyen fertőzése van. Szex közben a baktériumok feljutnak a húgycsövön. Főleg, ha a csaj száraz, és úgy reszeltek.

A gumi is azért kellemetlen neki, mert száraz a punci. Tapad meg dörzsöl.

Legközelebb tedd oda magad, hogy legalább minimális szinten izgasd fel, mielőtt berakod neki. Nincs cikibb, mint úgy teherbeesni, hogy még a szex is pocsék volt.

Az se fog ártani, ha legközelebb használtok síkosítót.

De ha nem akarsz 20 évig gyerektartást fizetni, ne dugdosd be egy pillanatra se gumi nélkül!

2018. jan. 18. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez az un. mézes hetek betegség vagyis hólyaghurut lesz. Gyakori szex esetén fordul elő.
2018. jan. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%

Ilyenkor még tuti nincs terhes tünete!

(Ettől még éehet persze terhes)

Szóval:- beképzeli magának és "tünetet produkál"

-felfázott

- unatkozik, és gondolta milyen izgi lesz h ha előhúzza a "lehet terhes vok" kártyát


Legközelebb közöld vele h gumi nélkül nem csinálod és kész!

Vegyél síkosítót, másik fajta óvszert.

Vagy szedjen gyógyszert ha neki nem jó így sem gumival

(egy ilyen után én nem bíznám a csajra,a védekezést. Még kitalálja aktus után 3 nappal h "jajj elfelejtettem bevenni a bogyót, terhes vok")

2018. jan. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne kockáztass, ha csak hyereket akar csináltatni magának igy hamar eléri, te meg fizethetsz 18 évig mint a katonatiszt.
2018. jan. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ha nem titok, akkor milyen óvszert használtatok?
2018. jan. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!