Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csak a lépcsős, emelkedő...

Csak a lépcsős, emelkedő görbe jelenthet terhességet?

Figyelt kérdés

Ebben a hónapban rögtön ovu utáni nap felugrott a hőm 0,4 tized fokot, ezt furcsálltam is, mert nagyon nagyon ritkán éri el a ciklusom bármely szakaszában a hőm a 36.9-et, de így is maradt 3 napig. Ma viszont visszament 36.7-re (így ma vagyok a 4.dpo-n). Ennyiből már lehet sejteni hogy nem indult el semmi, vagy még semmit sem jelent?

Azt tudom, hogy a szép lépcsős emelkedés terhességre utalhat, az össze vissza pedig peteérés hiányára, de így még sosem nézett ki a görbém.

Volt valakinek sikeres hónapja így, vagy már most felejtős?


2019. ápr. 24. 13:50
 1/2 anonim ***** válasza:
A hőd csak azt mutatja, hogy túl vagy az ovun.Olyan cikk-cakk görbém volt amikor a lányom sikerült, hogy az endokrinológus azt állította meg se repedt a tüszőm.:D 3 nappal később meg pozitívat teszteltem.Nem a hőgörbétől függ, hogy sikerül e a baba.Sok sikert:)
2019. ápr. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tegnap meg ma még tovább esett. 36.6, a mai 36.5- amivel már a vonal alá csúsztam :(
2019. ápr. 26. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!