Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez most komolyan milyen...

Ez most komolyan milyen görbe? Ilyen nincs, hogy most sincs pé! Komolyan mondom, már nem is fogom mérni, mert ettől leszek mérges! Lett valakinek nem emelkedő hővel babája?

Figyelt kérdés
[link]
2010. dec. 7. 18:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mult hónapban volt? lehet hogy ebben a hónapban kimarad, ez mindenkinél előfordul! De ne háborogj:-)
2010. dec. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ilyen hővel én terhes voltam mint ami neked most van, nem vagy terhes? Mert az csak egy dolog ,hogy mensiztél. Én csinálnék egy tesztet az tuti.Nekem is megvolt a mensim az elsőnél, egy nap erősen aztán közepes és utána csak pecsételés aztán köv, hónapban nem jött meg amikor meg dokinál voltam már mondta, hogy előző ciklusba fogant, volt valami hematóma a baba mellett amiatt véreztem.
2010. dec. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó4

Ó hogy én annak mennyire örülnék. Nem merek tesztelgetni. Előző hónapban megvolt, görcsöltem is. Igaz, eléggé későn volt pém. A remény hal meg utoljára.

Eléggé cikk-cakkos nem?

Múlt havi görbémet linkelem!


[link]

2010. dec. 7. 21:28
 4/17 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy valamit rosszul csinálsz a mérésnél, meg az is lehet, hogy orvoshoz kéne menned mert valóban nincs peteérésed.

Attól, hogy nem méred nem leszel se nyugodtabb, se több infód nem lesz.

2010. dec. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A múlt hónapi alapján volt pé-d de vagy úgy lett vége a ciklusnak, hogy kevés a luteális ciklus hossza, nincs meg a 14 nap..pé után és vérzés..vagy terhes vagy, valami hormon probléma, minden képpen csinálj egy darab tesztet, ha pozitív örülhetsz és nem kell tovább aggódni ha negatív akkor szépen orvoshoz mégy és kiderítik hormonvérvétellel, uh-os pé-követéssel, hogy mi van veled, ezeknek utána kell járni, főleg ha babát szeretnél.
2010. dec. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Idén márciusban áprilisban kimaradt. Nem volt pém. Voltam kivizsgáláson, mindent rendben találtak. Voltam hormonvizsgálaton, rendbe találtak mindent. Peteérés követésen viszont nem voltam. Elkezdtük a Kaálit, de úgy döntöttünk, hogy még inkább próbálkozunk egy kicsit!

Ilyen még sosem volt, mint ebben a hónapban. A múlt havi alapján gondoltam, majd most is így lesz, és hó végén van pém. De most nem így néz ki a helyzet.

Szép szokott lenni a görbém.


Úgyis esedékes lesz most a napokban a menszi. Vagy csinálok egy tesztet. Próba szerencse :)

2010. dec. 8. 18:13
 7/17 anonim ***** válasza:
Írd majd meg mi lett a teszt eredménye, köszi.
2010. dec. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Majd megírom!


Holnap kellene megjönnie, ha pontos lenne. Nem tudom mennyit várjak. Mert most nem tudom, mikor volt pém. Lehet jövő hét végéig várok.

2010. dec. 9. 20:52
 9/17 anonim ***** válasza:
Teszteltél?
2010. dec. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Igen teszteltem!

Már kettőt is! mind2 negatív.

Az elsőt még 12-én lőttem el. Az korai volt sztem. Mert ha megint később volt pém, mint a múlt hónapban, akkor csak a 41. napon kellett volna megjönnie, ami viszont most péntek. Viszont szombaton is nega lett a tesztem.

De most kezdett emelkedni a hőm.


Itt a görbém: akkor kezdett emelkedni, mikor meg kellett volna jönnie. Ha nem jön meg, jövő héten még egyet tesztelek, aztán befejeztem. Most nagyon belehúztunk, és ilyenkor nincs pé? Ez a sors fintora.

De én nagyon pozitív vagyok. Még lehet bármi!

Bár semmi különös tünetem nincs.


[link]

2010. dec. 19. 09:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!