Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így utólag vissza gondolva...

Így utólag vissza gondolva volt esetleg így valaki a terhesség elején?

Figyelt kérdés
Ugy vagyunk a baba témával nem erôltessük ha jönni akar jöjjön de ha még egyenlôre nem jön az sem promléma. Védekezés nélkül eddig mindig csak mensi utáni pár napba voltunk. De ebbe a hónapba, (valószínûleg pont peteéréskor vagy elôtte egy nappal) pont egy hete voltunk együtt védekezés nélkül. Azóta nagyon furcsa a hasam és nem tudom ahhoz köthetô e vagy sem. Az aktus kb 2 nappal elkezdett szurkálni a petefészkem. Azóta is tart szinte minden nap. Hol tompán érzem, hol jobban beleszúródik. Mind két oldalt de fôleg a jobb oldalon. Azért fura ez mert nekem két mensi között sose szokott fájni a hasam, sôt abban a szerencsés helyzetben vagyok hogy mensi alatt se nagyon szoktam görcsölgetni. Plussz két napja nagyon puffadok. (Bár én sokszor puffadtam anno is de egy ideje már nem). Tudom, tudom ha terhes is lennék ilyenkor még semmit nem érezhetnék, de mégis olyan furcsa a hasam. Tudom azt is így senki nem tud mondani érdenben semmit, de érdekelne volt e valaki így esetleg ilyen tünetekkel.. Megjönnie még majdnem másfél hét múlva kell.
2019. ápr. 25. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Inkább a peteérésedet érzed. Az van menstruáció előtt 2 héttel.
2019. ápr. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
25 naposak a ciklusaim, néztem kalkulátoron is hétvégén volt peteérésem (elôtte való nap pénteken voltam együtt párommal) és énis észre vettem magamon. A hasam sose szokott fàjni, szurkálni peteéréskor mindig csak a áttetszô "tojásfehérje" nyúlós folyásból veszem észre a peteérést. Ez volt is hétvégén meg még hétfôn, de azóta annak nyoma sincs.
2019. ápr. 25. 11:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem ha baba volt, mindig ez volt. Peteérést éreztem, és ha volt baba abban a ciklusban, akkor ez a vége felé újra előjött. Mármint a szurkálás. Mennyi van még a nemvártig?
2019. ápr. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elég 'sok' idô. Jövôhét vasárnap. Ezért is furcsálom hogy peteérés óta egyfolytába szurkàl a hasam, a mensire se igazán lehet még fogni mivel nem egy két nap múlva van a napja.
2019. ápr. 25. 11:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok . Szurkal ,faj a hasam. Hétfőre nem várom és nekem sem szokott így fájni , mondjuk én szedulok is és a mellem is faj . Hajrá :)
2019. ápr. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A beágyazódást már lehet érezni a megtermékenyítés utáni 7-9. nap körül. Ezt alhasi szúrkálás, görcsök és pici pecsételő vérzés jelezheti, de sok nőnél egyik tünet sem jelentkezik, vagy csak az egyik. Viszont te azt írod, hogy az aktus után 2 nappal már ezt érezted, az viszont még biztosan nem a terhesség jele, mivel akkor még meg sem történhet a beágyazódás. Ennek ellenére lehetsz terhes, majd ha kimarad a mensid, tesztelj.
2019. ápr. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!