Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » One step teszt. Lehetséges-e,...

One step teszt. Lehetséges-e, hogy ez pozitív? Nem szellemcsíknak tűnik. De tegnap totál semmi nem volt rajta időn túl sem. kepkuldes.com/image/HHh00P

Figyelt kérdés
2019. ápr. 26. 14:47
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

Köszi!

Utolsó,a másik tesztedet nem sikerült megnyitni!Az elsőt látni!Valóban halvány,de jól kivehető az x epil.


Csináltam amúgy ma is one stepet,időn belül látszott élőben valami,de kb.10 perc után nem látni.Szóval ezek szerint nem annyira jó már ez a teszt.☹

2019. ápr. 27. 08:12
 22/32 A kérdező kommentje:

Sikerült,a zárójelet ki kellett törölni😊

Ott egész jól kivehető a csík.

2019. ápr. 27. 08:55
 23/32 anonim ***** válasza:
One step volt az a teszt, az x-epil volt szaradasi csikos, kb. fel ora utan, akkor nem volt baba. Itt a one stepnel rogton latszott, utana 10 perccel mar szinte semmi.
2019. ápr. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Nekem megjött ma reggel , jól átvert a szervezetem .

12. vagyok

2019. ápr. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Szerintem a One Stepen a csik nem jo helyen van.
2019. ápr. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

Sajnálom 12-es,hátha a következő hónapban sikerül!Fel a fejjel!

Jó helyen van a csík,hozzánéztem egy régi tényleg pozitívhoz.Teljesen ugyanott van és bal oldalán egy erősebb függőleges csík,a többi része pedig halvány.

Mindenesetre az most a lényeg,h a többi negatív,uh remélhetőleg csak hibás a teszt.

2019. ápr. 27. 11:54
 27/32 anonim ***** válasza:
Csinaltal ma reggel masikat?
2019. ápr. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
En teljesen pozitivnak latom a tesztedet, es igen jo helyen van a csik!!! teszteltel ma? drukkolok!!! :)
2019. ápr. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Igen,teljesen negatív a facelle is!
2019. ápr. 28. 08:54
 30/32 A kérdező kommentje:
Akárhányszor teszteltem eddig a zöld végűvel,nem volt soha ilyen vonal rajta.Olyan szellemcsíkszerű volt,ha volt is,de nem látszódott ennyire.Igazából én nem is azért izgulok,hogy terhes lehetek-e,hanem hogy nem-e ciszta,vagy ilyesmi.Minden esetre ez tuti nem terhesség így,ha elindult volna valami,akkor az összes teszten látszódna.Holnap kérek időpontot a dokimhoz.Köszi,aki drukkolt!!
2019. ápr. 28. 14:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!