Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szombatra nem várom.2 Napja...

Szombatra nem várom.2 Napja szurkált a hasam, most meg kicsit görcsölget, főleg a bal petefészkemnél. Volt már valakinek ilyen? Szerintetek baba van a dologban?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 23. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ebből még menzesz is lehet, ne éld bele magad. Tesztelj ha nem jön meg!
2019. ápr. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na valószínűleg az lesz mert most pisi után halvány rózsaszínű volt a papír. Biztos megjön. :((( Pedig már olyan régóta próbálkozunk :( :(
2019. ápr. 23. 14:32
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem minden görcs és megjön érzés után megjött...

Ha ezt érzem (mindig ezt érzem) tudom, hogy nem jött össze most sem.

2019. ápr. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na jó most már akkor nem értem. 2 napig volt halvány rózsaszínes valami, a tisztasági betéten egyszer volt 1 csapnyi mennyiség kb most meg már elmúlt. Nem jött meg. Mi lehet ez?
2019. ápr. 25. 09:34
 5/8 A kérdező kommentje:
Bocsi egy csepnyi nem csapnyi :)
2019. ápr. 25. 09:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Na mi lett a vége? :))
2019. máj. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Na lett végül baba? :)
2019. máj. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia bocsi hogy csak most de nem akartam lezaratlan kerdest hagyni. Nem lett baba. Megjott 12 nap kesessel. Az osszes teszt negativ volt. Meg mindig varom a csodámat.
2020. jan. 2. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!