Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esély a terhességre?

Mennyi az esély a terhességre?

Figyelt kérdés

Megvonásos vérzés előtt(tabit szedek) voltam egyutt a barátommal. A levelet végig szedtem. A tabi papirja alapjan már két hét után is véd( nem tudom igaz e). Mennyi az esélyem a terhességre, ha nem jött meg a megvonásos vérzés?

Köszönöm elöre is



2019. ápr. 27. 03:32
 1/6 A kérdező kommentje:
Minden nap azonos időbenvettem be
2019. ápr. 27. 03:33
 2/6 anonim válasza:
5-10%. Ne izgulj, attól is késhet.
2019. ápr. 27. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Még csak egy hónapja szedem és előtte sose szedtem. Remélem tényleg megjön :/ Kiegészítő védekezés nem volt :/ És bennem ment el.
2019. ápr. 27. 03:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag nulla az esélye. Ha azt írja a tabletta kisérő papírja, hogy két hét után véd, akkor az úgy is van A megvonásos vérzés intenzitása változó, olykor el is maradhat. Nyugi. Ha nagyon bizalmatlan vagy, két hét után vegyél tesztet valamelyik drogériában, és pisild le reggel.
2019. ápr. 27. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mikor vetted be az utolsó szemet? Mert azért időbe telik, míg a szervezeted reagál, nem azonnal jön a megvonásos vérzés, hanem 2-4 nap után.
2019. ápr. 27. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hat a 2-4 nap letelt mert nem kihagyós tabletta, és már a második levelet kezdtem csütörtökön
2019. ápr. 27. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!