Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van esély terhességre?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély terhességre?

Figyelt kérdés
Tegnap este 7 után vettem be a fogamzásgátló és együtt is voltunk ešte a párommal, el is ment. Fogalmam nem volt róla, hogy baj leehet. 10kor iszonyatos hányingerem lett és nem tudtam visszatartani, igaz, hogy csak egyszer, de nagyon sokat hánytam. Pótolni nem tudtam, mert az orvosom szabadságol és nincs itthon több tabletta, csak ez a level amit szedek. Eseményutánit gondoltam még, de ez így már fogamzásgátlóval rengeteg hormon. Mit szóltok? Tudtok tanácsot adni?
2018. júl. 14. 10:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor a következő szemet kell bevenni,de még 12 órán belül.Miért nem olvastad el a betegtájékoztatót?

Most is beveheted,de már óvszert kell kiegészítésként használnotok 1 hétig.

2018. júl. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Észre tudom venni valahogy, hogy nem szívódott fel a tabletta? Mondjuk köztes vérzés jelentkezhet?
2018. júl. 14. 11:01
 3/9 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy nem tudom pótolni, mert az orvosom szabadságol és ha pótolni fogom a szemet, akkor már nem jut végig egész hónapra. És már jóval 12 órán túl vagyok.
2018. júl. 14. 11:03
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom, de tegnap együtt voltunk ez nem számít?
2018. júl. 14. 11:03
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem szokott ilyen esetekben az orvoshoz rohangálni,mert pont az a lényeg,hogy minél előbb pótolva legyen.1 nappal lerövidíted a szünetet,nincs benne semmi katasztrofális.
2018. júl. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Amúgy remélem tudod, hogy nem csodadoki a te orvosod, és amúgy BÁRMELYIK nőgyógyász felírja neked a receptet, de ha jófej a háziorvosod, akkor ő is, ha pedig minden kötél szakad, az ügyeleten is felírják.


De ahogy írták korábban, be tudod venni a következő szemet, aztán van még több napod beszerezni az új levéllel.

2018. júl. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Rosszul írtam,1 nappal előbb kezded meg a szünetet.
2018. júl. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ahogy más is írta: kezdd 1 nappal hamarabb a szünetet. Tehát vedd úgy, hogy tegnap már a szünet 1. napja volt. Így védve leszel, ha már pótolni nem tudtad.
2018. júl. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Alkalmazzatok kiegészítő védekezést, pótolni tudsz másik szemből, az meg, hogy csak a saját orvosod írhat fel tablettát, nincs előírva sehol, tehát bemész a kórházba és íratsz fel szépen egy másik orvossal és kész.

Vagy eljársz úgy, ahogy előttem leírták. Bár a betegtájékoztató is sokat segíthet!

2018. júl. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!