Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés után 2-3 nappal úgy...

Ketteske kérdése:

Peteérés után 2-3 nappal úgy húzódik a hasam alja, mintha megjönne. Ez mi lehet? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Ez még úgy tudom nem lehet beágyazódás. Még másfél hét van a nemvártig. Ez így normális? Eddig ilyen nem volt.
2010. júl. 5. 22:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Középidős fájdalom.Kísérheti akár enyhe vérzés is,teljesen természetes.
2010. júl. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Túl korán akarsz babás jelet, pedig ilyen korán nincs. Törődj bele. Türelem!
2010. júl. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy én nem akarok babás tünetet észlelni magamon, nem is lehet, hiszen nagyon korai lenne, engem kifejezetten CSAK az érdekel, hogy normális-e ilyenkor ez a fajta fájdalom. Arról, amit az 1. válaszoló írt még nem is hallottam. Köszi
2010. júl. 5. 22:53
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves 1. válaszoló! Utánaolvastam a neten a középidős fájdalomnak, megnyugodtam, normális, köszi mégegygszer.
2010. júl. 5. 23:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is feszül a hasam középidő körül, aztán elmúlik. Szorítok:))
2010. júl. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem pont így volt múlt hónapban, nem múlt el menzikor se. Nem tudom, mi lehetett, a hőm felment rendesen, de az ovus tünetek végig megvoltak. Egy válaszoló írt a LUF-szindrómáról, mert én arra gyanakodtam, hogy mégse repedt meg a tüsző, ezért marad a fájdalom. Ez sose derül ki, de azért érdekes, keress rá.
2010. júl. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2010. júl. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!