Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció elött nyúlós,...

Menstruáció elött nyúlós, nyákos folyás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kedden kéne megjönnie, de már pár napja ilyen folyásom van. Vannak más terhességi tüneteim is. Tegnap csináltam egy cyclotest tesztet, negatív lett, de hibás volt mert a kontroll csík sem jött ki rendesen. Ha nem jön meg, akkor hétfőn vagy kedden csinálok más fajtát. Azért a folyás a fő kérdés, mert csak ovukor szokott ilyen lenni. Nem fertőzés az tuti. Szúrkál az alhasam, érzékenyek a melleim és borzasztóan puffadok. Van valakinek tapasztalata ebben?

2019. ápr. 28. 18:32
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Menzesz előtt gyakori az olyan folyás, mint ovuláció előtt, bár általában kicsit kevesebb. Ettől még bármi lehet.
2019. ápr. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Nekem mensit jelentett mindig.Általában Nem várt elött 2 nappal már bő folyásom volt. Terhességem alatt nem várt elött száraz voltam.
2019. ápr. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

Menstruáció előtt bármilyen folyás lehetséges.

Az esetleg árulkodhat, ha minden "más mint szokott".


De őszintén tapasztalatból írom, ha nagyon vágysz babára, a szervezet képes pszichésen "becsapós tüneteket" produkálni.

Ez van.


Ha mar késik, tesztelj reggeli első vizeletből. Szurkolok!

2019. ápr. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊 megírom majd hogy alakult ☺️
2019. ápr. 28. 22:10
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nyúlós nyákom volt, majd kb 4-5 napra rá pozitívat teszteltem. Uh-val követve volt a peteeresem, így tudom mikor volt ovuláció... Na akkor full száraz voltam...
2019. ápr. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Most vettem épp tesztet. Bár csak holnap kéne megjönnie de reggel megcsinálom. Eltűntek a pms-es tüneteim, pedig a ciklusom 2. napjáig mindig jelen vannak. Most csak a melleim feszülnek és érzékenyek. Meg az alhasi szurkákat érzem. Ilyen még sosem volt, szóval drukkoljatok☺️
2019. ápr. 29. 17:18
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Nos?
2019. ápr. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy csak most írok de nagy volt az öröm 😊 igaz, hogy halvány még de pozitív lett a teszt ❤️ köszönöm a válaszokat!
2019. ápr. 30. 17:57
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok! :)
2019. ápr. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen 7 dpo óta.remenyt adtál 🙏☺️
2023. szept. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!