Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg segít a teherbe...

Tényleg segít a teherbe esésbena propolisz és a méhpempő evése?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 28. 22:39
1 2
 1/12 anonim válasza:
56%

Nekem segített! Méhpempőt ettem, reggel éhgyomorra. Nyelv alá tettem, kb 1 grammot és kicsit ott tartottam pár percig.

Nagyon rossz íze van, de megérte. :)

Fontos, hogy tiszta méhpempőt válassz, ne kapszulásat.

Nálunk a párom is ette.

22 hetes vagyok

Sok sikert :)

2019. ápr. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
A szex azért mégiscsak többet ér.
2019. ápr. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33%
gobdolj arra, hogy nem akarsz gyereket, na akkor fixen lesz
2019. ápr. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Első! Én is tervezek beszerezni csak annyira nehéz hozzájutni. Gragulalok a babához 😊!
2019. ápr. 28. 23:15
 5/12 anonim ***** válasza:
3 hónapja eszünk a férjemmel méhpempőt, egyenlőre semmi.
2019. ápr. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Igaz 5 éve volt, de leírom az én történetemet...


Én azután kezdtem el szedni a méhpempőt miután 2014 októberben a fog.gátló abbahagyása után 42 napra jött meg a vérzésem! Ezután vásároltam 100%-os méhpempőt, hogy helyreállítsam a havi vérzésem... az első pempős hónapban (decemberben) 36 napra, majd januárban már 34-re jött meg és a 3. pempős hónapban, februárban meg már nem jött meg..:) Tehát 3 hónapig szedtem folyamatosan a méhpempőt és meg is hozta a 3. hónapban a várva várt eredményt..:)És ebben a hónapban éreztem először rendesen az ovumat is, úgyhogy abban is segített! Én a Dydexes tiszta méhpempőt szedtem, amit innen rendeltem meg: [link] Emellett természetesen hittem és bíztam a hatásában, ami nagyon fontos! Nagyon megvoltam elégedve vele, úgyhogy csak ajánlani tudom! Remélem tudtam segíteni..:)

2019. máj. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Kedves 6-os válaszoló!

Mi is nagyon szeretnénk babát a párommal.

Nekem van 2 lányom, neki még nincs. Tegnap kezdtem el a harmadik hónapomat a méhpempővel. Már kicsit elkeseredtem, de a te történeted kicsit fellelkesített. Akkor talán van esélyem még?. Minden rendben van, peteérés stb.

2019. jún. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Ne adjuk fel!!!

2019. jún. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Feladni soha 😊! Előbb vagy utóbb jönni fog, tudom!
2019. jún. 7. 11:14
 10/12 anonim válasza:

Így van!!! Kell a pozitív hozzáállás.

Én a honeyhill oldalról vásárolom mindig a méhpempőt. Nagyon kedvesek, sőt tartják a kapcsolatot a vásárlóval. Adagolás és minden más téren. Csak ajánlani tudom!!!

2019. jún. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!