Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhpempő, Propolisz segíti a...

Méhpempő, Propolisz segíti a teherbeesést? Kinek javasoljátok? Hogyan hat?

Figyelt kérdés
Milyen formában kapható? Mennyibe kerül? Hol kapható? Propolisz is jó?

2012. júl. 18. 11:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Írd be a Google -ba hogy méhpempő, én is így találtam meg ezt:

Mi a méhpempő és hogyan segít a teherbeesésen?


A méhpempő a munkásméhek garatmirigy-váladéka, a méhek "teje". Ezzel a csodálatos anyaggal etetik a fiatal munkásméhek (dajkaméhek) a fiasítást akkor, amikor méhanyát akarnak nevelni belőlük. Méhpempőt kap enni a petéző anyaméh is ezért képes lerakni naponta 1000-1500 petét is.


A terhesség létrejöttéhez egy nagyon fontos dolog szükséges, mégpedig az, hogy a hormonok szabályosan, jól működjenek.

A hormonokat természetes úton a méhpempő szedésével befolyásolhatjuk.


Meglepő eredményeket értek el klinikai kísérletek során, a meddőség terén Méhpempő alkalmazásával.



A Méhpempő használata növeli a tesztoszteronszintet a vérben, amelynek fontos terapeutikus hatása van az endokrin alapon meddőség vagy impotenciával

szenvedő férfiaknál.

Klinikai kísérletek során azt is bebizonyították, hogy a Méhpempő jó hatással van a női meddőség kezelésében, növeli a lutenizálo hormonok szintjét a vérben, ez a hormon elősegíti az ovulációt.


Ajánlott a fogyasztása azoknak a nőknek is akiknek rendszertelen a menstruációs ciklusuk, vagy gyengén működik a petefészkük, mert valószínűsíthető, hogy emiatt a teherbeesés majd nehezen fog menni.


Női meddőség kezelésére 28 napos kúrát tartsunk, 1-2 gramm méhpempőt fogyasszunk reggelente, éhgyomorra, legkevesebb 30 perccel étkezés előtt. A következő 28 nap tartsunk szünetet, majd ismételjük meg.



Férfiak pedig, 90 napos kúrát tartsanak, napi 2 grammos adaggal


Kétségtelen, hogy a Méhpempő a női és a férfi meddőség kezelésében az egyik leghatásosabb szer.


A méhpempő nem tartalmaz hormont, tehát nem kell attól tartani, hogy hosszabb ideig fogyasztva káros mellékhatása lenne.


Miért ajánlott fogyasztani a Méhpempőt?


A méhpempő egy termékenységet növelő szer, ami ajánlott fogyasztani mert:


Bioaktív hatása fokozza a termékenységet.


A fogantatás természetes táplálója.


Beállítja a peteérést, segíti az ovulációt, végső soron maximalizálja a teherbeesés valószínűségét.


Családtervezés előtt, mind a nőnek mind pedig a férfinak ajánlott 30 napos kúrát tartani, hiszen a méhpempő az egyik legtáplálóbb természetes anyag.


Pozitív hatással van a férfiak és nők szexuális teljesítményére növeli a potenciát, ezzel a méhpempő segíti a kiegyensúlyozott párkapcsolatot.


Terhesség alatt is ajánlott a szedése, mert szabályozza méhösszehúzódást és jó közérzetet biztosít a leendő anyukának.


Növeli a stresszel szembeni ellen állóképességet, így a stressz felszámolásán keresztül, rengeteg más betegség megelőzésében segít.


Normalizálja az adrenalin kiválasztást.


Azoknál a kismamáknál, akiknek nincs elegendő tejük, fokozza a tejképződést.


Segít helyreállítani a hormonális egyensúlyt a szülést követően.


Méregtelenítéskor 40%-kal gyorsítja a káros anyagok kiürülését

Teherbeesés: Kizárólag Tiszta Méhpempővel


Rengeteg féle méhpempő van forgalomban, kapszulákban, szárítva alkohollal keverve és még ki tudja milyen formában. Ezek közül egyik sem közelíti meg a Tiszta Méhpempő hatékonyságát, sőt van hogy pont a lényeg veszik ki belőlük.


A legjobb hasonlat a feldolgozott és a Tiszta Méhpempő viszonyára, a friss alma és a szárított, aszalt alma viszonya. A friss almában benne van a természet veleje, energiája, a szárított vagy például lekvárként télire eltett termék, már közel sem hordoz annyi vitamint és tápanyagot magában, mint a frissen szedett.

2012. júl. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én szintén méhpempőt szedtem.Nagyon sok műtétem volt.Mindkét bél és ki vették a petevezetékeimet.Babát akartunk a párommal.Az első beültetésnél még nem szedtem de amikor kudarcott vallottunk elkezdtem reggel éhgyomorra.Sokkal jobb lett a hormonszintem és Hál Isten Ikreket :) várunk.18hetes vagyok:)
2013. jan. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!