Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a reggeli hőm 37. 0 volt,...

Ha a reggeli hőm 37. 0 volt, akkor megvolt a peteérés vagy 1 mérésből még nem lehet következtetni?

Figyelt kérdés

A dokim azt javasolta , hogy ebben a hónapban mérjem a hőmet de mindíg elfelejtettem. Most kivételesen "eszembe" jutott. Mivel a ciklusom kiszámíthatatlan(van hogy 30 nap,van hogy 60!!!!)így nem tudom mikor nem kellene megjönnie,de a 22.ciklusnapon tartok most.


Nem tudom számít-e hogy 1 évvel ezelőtt is mértem pár hónapig,de 36.6-nál sosem ment feljebb.


2019. ápr. 29. 06:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha legalabb 6 alacsony hoju napot legalabb 3 magasabb kovet, akkor lehet biztosan tudni, hogy volt ovulacio, tehat akkor latszik barmi is altalaban, ha minden nap mered.
2019. ápr. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!